Apokalipsa
zbiór proroctw i przepowiedni...
FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Galerie  ::  Rejestracja  ::  Profil  ::  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ::  Zaloguj


iskra wychodzi z Polski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 58, 59, 60  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apokalipsa Strona Główna » Przepowiednie dotyczące Polski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość


PostWysłany: Śro 12:29, 12 Maj 2010    Temat postu:

A kiedy wizję dotyczące gór Świętokrzyskich się u Ciebie zaczęły?

Uwielbiam te miejsce, byłem wiele razy, ciągle mnie coś woła do nich...
Powrót do góry
ilonaRóżaDołączył: 15 Lut 2010
Posty: 108
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 10:29, 13 Maj 2010    Temat postu:

Polska i Brazylia - dwa kraje wybrane. Z Polski wyjdzie wiedza i pokój a w Brazylii będą działy sie cuda, które objawią moc Ducha Świętego, każdy, kto o nich usłyszy - zadrży. Wszyscy wtedy będą chcieli jechać do Brazylii aby zobaczyć na własne oczy. Duch zmiecie pychę mędrków i pokaże im kto tu rządzi. Wielkie rzeczy będą się wtedy działy w Brazylii. Duch to uświęci i przeprowadzi.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jelonkaa
Gość

PostWysłany: Czw 13:17, 13 Maj 2010    Temat postu:

"Istnieje cały szereg proroctw i przepowiedni. Są to proroctwa zarówno ogólne, jak i te dotyczące Polski. Często ludzie, w momencie gdy dowiadują się o Projekcie Cheopsa, zadają pytanie: "Dlaczego Polska?", "Dlaczego to wychodzi z Polski?" Uważają, że tego rodzaju projekt powinien wyjść z jakiegoś "ważniejszego" państwa. Ameryka? Japonia? Francja? Niemcy?
Nikt z nas nie potrafi odpowiedzieć na pytanie "Dlaczego Polska", ale warto może przeczytać parę przepowiedni, które pojawiły się od czasów Nostradamusa, do chwili obecnej i które wyraźnie nawiązują do zdarzeń, które rozgrywają się obecnie.

Nostradamus
"Kiedy Ryba ustąpi miejsca Wodnikowi i Wodnik obejmie władzę, ludzie znajdą klucz do bramy i brama zostanie otwarta".
Obecnie nastała Era Wodnika, czyli "Ryba przekazała władzę Wodnikowi". "Kluczem do bramy" jest bez wątpienia mumia faraona Cheopsa, natomiast "bramą" jest Wielka Piramida, która wielokrotnie określana była w sesjach Lucyna jako "Brama do innych wymiarów".

Ojciec Czesław Klimuszko
Polski zakonnik, zasłynął jako ten, który wskazał Karola Wojtyłłę jako osobę, która zasiądzie na Grodzie Piotrowym. W swoim życiu pomógł tysiącom osób, które zwracały sie do niego z prośbą o podanie faktów dotyczących ich życia lub przyszłości Polski.
Ojciec Klimuszko wielokrotnie mówił o tym, że Polskę czeka przebiegunowanie i totalna zmiana klimatu. Radził, żeby nie wyjeżdżać z naszego kraju. Uważał, że Polska ma wspaniałe położenie i jest jednym z nielicznych miejsc, w których ludzie podczas zbliżających się zmian klimatycznych i wojen ucierpią najmniej.
- Przyjdzie taki czas, że w Polsce będzie ciepło jak na równiku, a za waszymi oknami będą rosły owoce południowe.
Ojciec Klimuszko wskazywał także Polskę jako kraj, od którego wyjdzie sygnał, który zmieni cały świat. Nie precyzował tego, ale wspominał, że Polska to wyjątkowo ważny kraj, z którego będą pochodzili ludzie, którzy zmienią świat. Mówił także o tym, że myśl z Polski będzie promieniowała na cały glob ziemski. Radził, żeby być optymistą i w ogóle nie brać pod uwagę, że będzie koniec świata.

Stefan Ossowiecki
Najwybitniejszy polski jasnowidz, bliski przyjaciel marszałka Józefa Pilsudskiego. W latach międzywojennych uchodził za najwybitniejszego jasnowidza na świecie. Organizowano specjalne pokazy, na których demonstrował swoje unikalne umiejętności. W młodości potrafił lewitować. Kładł się wtedy na plechach, po czym na oczach świadków unosił się nad ziemią. Potem doprowadził do perfekcji umiejętność jasnowidzenia, czyli precyzyjnego odczytywania informacji dotyczących ludzi lub przedmiotów. Pod koniec życia obudziły się w nim zdolności, które można porównać tylko do tych, które posiadał Nostradamus. Ossowiecki widział przyszłość Polski. W 1938 roku podał dokładnie datę wybuchu drugiej wojny światowej, a także powiedział, że dokona się rozbiór Polski między Niemcami a Rosją. Najciekawszy fragment dotyczył tego, co mówił o dalszej przyszłości naszego kraju. Jego zdaniem Polska odegra niesłychanie ważną rolę w procesie duchowego odrodzenia świata. To właśnie nasz kraj wskazywał jako ten, który będzie wzorem dla innych

Leszek Szuman
Najwybitniejszy polski astrolog. Mieszkał w Szczecinie. Znany jest z tego, że każda osoba która zgłaszała się do niego po horoskop, trafiała do jego specjalnego archiwum. Tam w zalakowanej kopercie Szuman zapisywał datę śmierci takiego człowieka. Potem po śmierci tej osoby do Szumana zgłaszała się rodzina zmarłego, która otwierała kopertę. Na kartce była zapisana precyzyjnie data śmierci takiego człowieka.
Mało kto wie, że Leszek Szuman także przepowiadał przyszłość Polski. Mówił o tym, że Ziemię czekają okropne kataklizmy, w czasie których ucierpi także Polska. Mówił o morzach, które wystąpią z brzegów i zaleją Amerykę Północną i Europę Zachodnią. Jego opisy pasują idealnie do wizji, która jest zawarta w książce Patryka Geryla PRZEPOWIEDNIA ORIONA NA ROK 2012. Szuman ku zdumieniu swoich przyjaciół opisywał moment, kiedy na świecie stanie się powszechna wiedza starożytnych kultur. Wtedy nastąpi złoty wiek ludzkości, odrodzenie się człowieka. Radził, aby nie opuszczać Polski, lecz skoncentrować się na umacnianiu swej wiary. Był jednak pesymistą, jeśli chodzi o najbliższą przyszłość. ?Cieszę się, że nie doczekam tych wszystkich okropieństw, które czekają ludzkość? ? zwykł mawiać.

Madame Sylwia (1948)
Ta kobieta była z pochodzenia Angielką. W latach czterdziestych tuż przed śmiercią wygłosiła zdumiewającą przepowiednię, w której przewidziała, że zjednoczy się Europa. Widzę jedną flagę, europejską flagę - mówiła. Narody zaczną żyć ze sobą jak bracia. Najciekawszy fragment jej przepowiedni dotyczy tego, że kraj leżący w środku Europy odegra najważniejsza rolę w przemianach, które czekają ludzkość. Nie wymieniła Polski, ale z opisów można wnioskować, że to właśnie o Polskę chodzi. Z małego kraju w środku Europy wyjdzie iskra, która ogranie płomieniem zmian cały świat i zmieni go na lepsze. W tym kraju po zmianach powstanie wysoka wieża, którą mają zbudować mieszkańcy. Będzie to centrum duchowe świata. Jej zdaniem w Europie już nigdy nie będzie przelewu krwi.

Islrmayer
Szwedzki pracownik budowlany. Tuż po wojnie został przysypany ziemią i przeżył śmierć kliniczną. Od tego czasu zaczął miewać niezwykłe wizje dotyczące przyszłości świata. Widział zbliżający się kataklizm, który będzie połączony z wybuchem trzeciej wojny światowej. Ostrzegał, że kraje islamskie wykorzystaja zawieruchę powstałą w zwiazku z kataklizmem i spróbują podbić Europę. Będą starali sie wytruć ludność gazem.
- Widzę złotą kreskę pyłu, która zbliża się do ludzi. Kto przekroczy tę kreske ? zginie.
Islmayer radził, że aby przeżyć, trzeba przez trzy dni nie wychodzić z domu. Uważał, że najlepiej jest w momencie wybuchu konfliktu światowego uszczelnić okna, aby gaz nie dostał się do domów. Widział cale miliony zabitych osob.
- Jeśli rzucicie ziarno w ziemię po tym co sie stanie, to zapuści ono pędy w klatkę piersiową zakopanego człowieka.
Po wojnie przewidywał okres wspaniały, gdyż ma zmienić się klimat w Europie na cieplejszy. Mówił, że w małym kraju w środku Europy powstanie centrum duchowe, które będzie swoim zasięgiem promieniowało na caly świat. Jego zdaniem dojdzie do otworzenia piramid, gdzie ludzkość znajdzie odpowiedź na wiele pytań. Wtedy także okaże się, jakie jest prawdziwe pochodzenie człowieka. Z zapisów Islrmayera wynika, że sygnał do otwarcia piramid ma wyjść z Europy, a dokona tego grupa ludzi kierowanych przez Boga.

Andrzej Gwiazda
Polski stygmatyk, mieszkający w małej miejscowości koło Lublina. Nad jego domem często widziano cudowne światła, zaś w obecności wielu świadków pokazała się figura przypominająca Matkę Boską. W miejscu objawienia powstał kościół. Andrzej Gwiazda mówił, że nasz kraj odegra najważniejszą rolę w zbliżających się przemianach na Ziemi. W Polsce bowiem znajdą się dzielni ludzie, którzy odważą się przekazać wiedzę duchową dla reszty ludzkości. Wspominał, że w naszym kraju powstanie centrum, coś w rodzaju ośrodka, który obejmie zasięgiem cały świat. Widział wodę, która zaleje brzegi i potężne, kilkukilometrowe fale. Cala Ziemia zatrzęsie się, a oceany wystąpią ze swoich koryt. Wszystko to potrwa bardzo krótko, po czym z powrotem Ziemia wróci na swoje miejsce. Opis ten idealnie pasuje do tego, co jest związane z przebiegunowaniem Ziemi. Mówił także o człowieku, który pojawi się w Polsce i który będzie znany na całym świecie. To on będzie tym, który zapali latarnie wiedzy. Nie podawał jednak szczegółów, jak

Edgar Cayce
Słynny śpiący prorok z USA. Edgar Cayce zapadał w specjalne transe, w czasie których miewał wizje dotyczące przyszłości świata. To on mówił o zbliżającej się na świecie katastrofie, która ma przypominać biblijny potop.
- Wystąpią morza i oceany, zatrzęsie się ziemia, zginą miliony.
Podawał jednak bardzo precyzyjny znak tych wydarzeń, bowiem wtedy znowu pojawi się Atlantyda, która teraz spoczywa pod oceanem. Cayce mówił wyraźnie o piramidzie Cheopsa i komnacie wiedzy, która jest ukryta w Gizie. Jego zdaniem ludziom uda sie dotrzeć do tej komnaty i uzyskać dostęp do nieograniczonej ilości wiedzy o ludzkości. Śpiący Prorok wspominał, że jest to starożytna wiedza Atlantów, która na początku nowego wieku ujrzy światło dzienne. Otwarcie Wielkiej Piramidy będzie największym wydarzeniem, które czeka ludzkość, będzie przełomem w dziejach. Podobnie jak wielu innych wizjonerów wspominał, że ta wiedza pozwoli na stworzenie maszyn latających, które wypełnią ziemskie niebo. Ostrzegał, że Ziemię w związku ze zbliżającą się katastrofą czekają trzy dni ciemności. Nie widział ratunku przed katastrofą. Uważał, że ludzkość zasłużyła sobie na to, aby przeżyć upadek i powstać ponownie. Po otwarciu Wielkiej Piramidy Caysey przewidywał nastanie złotego okresu w dziejach ludzkości. Nie podał, kiedy to się

Proroctwo Wielkiej Piramidy
Korytarz Wielkiej Piramidy według wielu piramidologów jest wielką przepowiednią losów ludzkości. Każde jego załamanie, każdy szczegół symbolizuje coś, co będzie wydarzeniem w skali świata. Proroctwo piramidy zawiera informacje o zbliżającym się kataklizmie, który ma być związany z wodą, która zaleje kontynenty. Ma być wtedy zbudowany nowy świat i ma narodzić się nowy człowiek. W zbliżających się wydarzeniach ma odegrać ważną rolę Wielka Piramida, która wskaże kierunek dla całej ludzkości. Wtedy także ludziom uda się odczytać przesłanie zawarte w Piramidzie. Na Ziemię powrócą twórcy piramid, którzy pomogą ludzkości w wielkim dziele budowy nowego, lepszego świata. Według ekspertów właśnie teraz żyjemy w czasach, które proroctwo Wielkiej Piramidy nazywa "Czasem Ostatecznymi"."

No i co Wy na to?????? Internet aż kipii od takich informacji, internet to miejsce spotkań anonimowych osób, co sprzyja pogaduszkom nie koniecznie pożytecznym. I Ty ilonoRóżo jesteś anonimowa, jak każdy z nas kto tu zagląda. Nie chcesz się tłumaczyć ze swoich spotkań z kurią itp., a szkoda że o tym nie mówisz bo może byłabyś wtedy bardziej wiarygodna, a tymczasem jesteś anonimowa i bezpieczna w swym domku i komputerze. Zbyt ważny to temat by polegać tylko na Twoich zapewnieniach że posiadasz jakieś znaki...nie Ty pierwsza i nie ostatnia tak twierdzisz. Pozdrawiam Cię serdecznie i kończę moje wpisy tutaj. Życzę spełniania Bożych planów. Do zobaczenia w Niebie, czego Tobie i sobie życzę.[/b]
Powrót do góry
ilonaRóżaDołączył: 15 Lut 2010
Posty: 108
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 21:28, 13 Maj 2010    Temat postu:

Szkoda, że uciekasz. Inaczej dowiedziałabyś się, że już trwają prace nad materiałem, który wktótce ukaże się w internecie. Wystąpię w nim osobiście, nie mam zamiaru z niczym się ukrywać - wręcz przeciwnie. No ale znów z drugiej strony - gdybym wcześniej chciała to zrobić, to już posypałby się grad oskarżeń o lans własnej osoby.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Jozek
Gość

PostWysłany: Czw 23:01, 13 Maj 2010    Temat postu:

anael napisał:

Jestem chrześcijaninem z otwartym umysłem, wierzę w słowo Jezusa, a nie w Kościół. Również uważam, że Kościół zbłądził już dawno temu, ale przed tym przestrzega nawet Biblia!

Mysle że troche źle odbieracie znaczenie słowa kościół.
Dzieci słowo kościół opisują jako wysoki budynek.
Sam Jezus nazwał się pasterzem ,a my jestesmy jego owczarnią tzn. kościołem.To nie Kościół zbłądził tylko kapłani.Nie powinnismy jednak złych stawiać na równi ze sprawiedliwymi.
Ludzka natura łatwo osądza i potępia.
Kto z was może szczerze przyznać że nie zdarzyło się mu żle mówić o księżach?
A komu z was zdarzyło się za nich modlić?

ilonaRóża napisał:
Mam już dość tego opluwania Kościoła. Dla wszystkich, którym się Kościół nie podoba mam jedną rade: Odczepcie się od Kościoła i zostawcie go tym ludziom, którzy Kościół kochają i szanują.


Crying or Very sad
Powrót do góry
jurek26Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 54
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: ...

PostWysłany: Czw 23:39, 13 Maj 2010    Temat postu:

dobry .panie juzek modli sie pan troszke?czy ostatnio byly zmiany hm no narobilem sobie wiecej paracy bylo dobrze ale chcialem poprawic i sie wszystko roz...chociaz byl jeden dzien wyjatkowy jakoby stare czasy powrocily dobre samopoczucie itp. jutro ide na ryby to panie juziu:)a ten dobry dzien to byl chyba dzieki jelonce raz cos napisala OK zeby wprowadzic to w zycie na dluzej to...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ilonaRóżaDołączył: 15 Lut 2010
Posty: 108
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 10:03, 14 Maj 2010    Temat postu:

Bóg wycofał się ze Stanów Zjednoczonych. Chaos. Smętna szarość. Będą wołać do Boga, ale On nie będzie im pozwalał się odnaleźć. Współczuję temu krajowi, ale sami się do tego doprowadzili. Dopiero, gdy poczuja tęsknotę za Bogiem, zaczną rozumieć, kim On tak naprawdę jest, ale muszą wiele przecierpieć.

Bałwany Stanów Zjednoczonych padać będą z wielkim łoskotem, kraj ten zanurza się w szarości. Szansą na odbudowanie mentalności będzie iskra z Polski, dzięki której będą mogli narodzić się w nowym duchu, bo stare bałwany właśnie padają i nie ma do nich powrotu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kometa
Gość

PostWysłany: Pią 11:13, 14 Maj 2010    Temat postu: Świetliste dusze

Odbiegnę troszkę od bieżącej dyskusji
Chciałam podziękować za przesłanie mi książki,

Jest inspirująca wspaniale pokazuje na Twoim przykładzie cuda jakie dzieją się w życiu gdy dostrzegamy wartość swoją i innych.

Nurtuje mnie tylko dlaczego niebieskie, dlaczego kule, dlaczego w głowie.

Zanim przeczytałam Twoją książkę dostrzegałam świetlistą naturę człowieka w postaci ciepłego światła, którego najszerszy i najjaśniejszy fragment znajdował się w okolicy środka ciężkości ciała bądź na wysokości piersi i światłość ta miała raczej ciepły odcień złocisty lub taki tęczowy trudno to opisać, rzadko przyjmowała postać kuli, to raczej taki ruchliwy stożek.

rozumiem, że niebieska kula to coś innego, to tylko symboliczna wizualizacja?

Pozdrawiam gorąco
życzę dalszych sukcesów
Powrót do góry
Gość


PostWysłany: Pią 13:19, 14 Maj 2010    Temat postu:

Proszę o tekst książki [link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
ilonaRóżaDołączył: 15 Lut 2010
Posty: 108
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 15:12, 14 Maj 2010    Temat postu:

Czy widzieliście dzisiaj na Wirtualnej Polsce zdjęcie Papieża w temacie numer 1 ?

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez ilonaRóża dnia Pią 15:12, 14 Maj 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Boguslaw
Gość

PostWysłany: Pią 19:23, 14 Maj 2010    Temat postu:

Za dużo jest... Gości.
Ilono czy możesz mi odpowiedzieć kiedy zaczęły się Twoje wizję odnośnie świętokrzyskich, albo kiedy miałas najsilniejsze?
A co do Stanów, to od jakiegoś czasu się kończą...


A do wszystkich... ilu z Was tu piszących, zaglądających ma wizję, przeczucia, albo inne zdolności?
Powrót do góry
Gość


PostWysłany: Sob 2:47, 15 Maj 2010    Temat postu:

A ja doskonale wiem o czym mowisz...
Powrót do góry
ilonaRóżaDołączył: 15 Lut 2010
Posty: 108
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 10:59, 15 Maj 2010    Temat postu:

Straszny czas nadciąga nad Stany Zjednoczone. Ciężko o tym pisać. Chaos i wewnętrzne podzielenie. Kraj będzie przeżywał wewnętrzne walki. Wszyscy dotychczasowi sojusznicy będą udawali, że nie mają z tym krajem nic wspólnego. Świat z niepokojem będzie obserwował to, co dziać się będzie w tym kraju, obawiając się, żeby ten konflikt nie wyszedł dalej. Siły NATO będą posłane w tamte rejony aby utrzymać pokój i aby konflikt nie dosięgnął ich krajów. Ale nie przerodzi się to w wojnę światową, raczej sam kraj wyniszczy się i osłabi, padnie na kolana. Kto może niech stamtąd ucieka.
Wyrok jest ciężki - padnie Babilon, który gorszył świat.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez ilonaRóża dnia Sob 11:03, 15 Maj 2010, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość


PostWysłany: Nie 16:31, 16 Maj 2010    Temat postu:

proszę prześlij mi tę książkę
[link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Iva
Gość

PostWysłany: Nie 19:20, 16 Maj 2010    Temat postu: Ilono Różo

przejrzałam kilka stron tego forum i Twoje wypowiedzi. Sądzę, że kazdy wierzący będący na co dzień w łaczności z Chrystusem WIE, ze czas nadszedł. Ma również świadomość wartości duszy każdego człowieka...nić nowego nie odkrywasz. Niepokoi mnie natomiast agresywny ton twoich odpowiedzi wobec osób wyrażających rezerwę i ostrożność. Brakuje Ci pokory, a to prędzej czy później prowadzi do upadku. Polecam Ci szczególnie lekturę św. Jana od Krzyża...ale również lekturę - Hymnu Prawdziwe życie w Bogu Vasuli Ryden - mimo związanych z nim kontyrowersji a także Bożego wychowania i Pozwólcie ogaenąć się miłości - Anny.....................................
Jedyną pieczęcią prawdziwości proroctw jest świętość życia ich autora, czego Ci z całego serca życzę.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apokalipsa Strona Główna » Przepowiednie dotyczące Polski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 58, 59, 60  Następny
Strona 16 z 60

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
  ::  
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group   ::   template subEarth by Kisioł. Programosy   ::  
Regulamin