Apokalipsa
zbiór proroctw i przepowiedni...
FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Galerie  ::  Rejestracja  ::  Profil  ::  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ::  Zaloguj


iskra wychodzi z Polski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 58, 59, 60  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apokalipsa Strona Główna » Przepowiednie dotyczące Polski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogusław
Gość

PostWysłany: Nie 16:40, 12 Wrz 2010    Temat postu:

Zgadzam się w pełni z przedmówcą, niech każdy z nas znajdzie w sobie boga, czyli uwierzy iż można być panem swego losu, tak bo większość społeczeństwa woli być sterowana.
Co do działania kościoła od początku swego istnienia... zbrodnia na zbrodni, a to co się dzieje pod pałacem; żydzi won, my tylko jesteśmy polakami, niech żyje pis i ojciec rydzyk i tym podobne okrzyki - przecież to zwykły faszyzm.

"Biada narodom, które ojczyznę kochają bardziej niż wolność"
A ty IlonoR wywyższasz Polaków, mówisz z pychą i nienawiścią odnośnie innych krajów, o tym, że zginą, jakby były gorsze od nas, zamiast ratować dobrych ludzi jeśli są zagrożeni. Jesteś faszystką, nazistką i wszystko co związane ze złem, żal mi ciebie. Przegrana, opętana złem kobieto, zmień się póki jeszcze jest na to czas.
Określ się czy jesteś katoliczką czy wierzysz w przepowiednie i chcesz być dobrym człowiekiem.
Powrót do góry
Bogusław
Gość

PostWysłany: Nie 16:43, 12 Wrz 2010    Temat postu:

Ilono, Józku i inni wam podobni oddalibyście życie za kościół rzymski, za radio maryja????
Powrót do góry
Jarko
Gość

PostWysłany: Nie 18:51, 12 Wrz 2010    Temat postu: tolerancja i pomoc

Ja jestem katolikiem bo w tej wierze mnie wychowano ale przede wszystkim jestem chrześcijaninem i cieszę się że w takiej wierze zostałem wychowany.
Jednak nie zamykam się na ludzi. Lubię rozmawiać z ludżmi innych wyznań jak i ateistami czyli ogólnie z ludżmi którzy chcą coś przekazać. Z każdej wiary można wziąć coś dobrego. Nie uważam się i nigdy nie uważałem się za lepszego od innych bo nauki chrześcijańskie nakazują skromność i pokorę.
Uważam że każdy człowiek jest bardzo ważny bo wpływa na nasze postrzeganie świata i przynosi jakąś naukę. Nie odrzucam teorii reinkarnacji bo uważam że to wszystko co głoszą różne kościoły może się znacznie różnić od rzeczywistości. Myślę że tu głównie chodzi o to żeby ludzie ze sobą rozmawiali jak najwięcej i dochodzili do porozumień i kompromisów które będą działać dla dobra ludzkości i naszej planety i nie ważne czy ci ludzie się nazywają buddyści, muzułmanie, ateiści, agnostycy, zielonoświątkowcy, koptyści, katolicy czy jeszcze jakoś inaczej ważne żeby czynić dobro.
Możliwe że Ilona mówi coś bardzo ważnego dla kogoś, ale błędem jest doprawianie do tego ideologii bo ideologia jeśli jest słuszna to sama nabierze rozgłosu i sama się obroni przed krytyką.
"Po owocach ich poznacie"
Więc będziemy się przyglądać tym owocom.
Powrót do góry
Jarko
Gość

PostWysłany: Nie 19:04, 12 Wrz 2010    Temat postu: DO BOGDANA

Bogdan, rozumiem że to z tym oddaniem życia to pytanie podchwytliwe? Smile
Ja na szczęście nie mam i nigdy nie zamierzam mieć nic wspólnego z ludżmi dyrektora przesiąkniętymi nienawiścią bo to nie ma nic wspólnego z zasadami chrześcijaństwa.
Natomiast co do oddania życia za kościół to można różnie to odebrać. Jeśli biorąc pod uwagę że kościół to wierni i gdybym miał ryzykować żeby kogoś obronić to myślę że bym zaryzykował bo już miałem takie sytuacje ale równie dobrze mogło by tym razem być inaczej i bym stchórzył. Natomiast jeśli chodzi o uzależnienie życia od wyparcia się to nawet Piotr który został przewodnikiem kościoła wyparł się po trzykroć Jezusa.
Nikt nie wie jak postąpi dopóki się dana sytuacja nie stanie.
Powrót do góry
Bogusław
Gość

PostWysłany: Nie 21:01, 12 Wrz 2010    Temat postu:

1. Proszę, nie Bogdan Smile
2. Kościół to instytucja zbydowana w stylu ośmiornicy mafijnej, przecież tworzyli go Rzymianie, więc co się dziwić.
3. Słowa Ilony... najpierw delikatny wkręt, omamienie, potem powolne rozkręcanie się, by następnie atakować z nienawiścią. A na tym polega faszyzm, nazizm, ogólnie każda skrajna prawica; podlizać się, zdobyć zaufanie, a dopiero po tych czynnościach pokazać swe prawdziwe oblicze.
4. Czy zauważyłeś, że Ilona jak przyćpana nie reaguje na słowa do niej, to oznacza totalny brak tolerancji oraz zadufanie w sobie, a jak wiadomo ideologie skrajnie prawicowe nie grzeszą tolerancją.
5. Czy zauważyłeś iż ona powiela, a raczej plagiatuje stare znane już przepowiednie, a ostatnia wypowiedź jej o końcu Stanów i UK aż nadto kipi nienawiścią.
6. Ilona wielokrotnie zachwalała radio m, no i oczywiście mega postawę opłaconych moherów pod pałacem...
Powrót do góry
Jarko
Gość

PostWysłany: Nie 21:37, 12 Wrz 2010    Temat postu:

Miałbym sporo do zarzucenia ludziom dyrektora ale obiecałem sobie że się postaram nie oceniać ludzi.
Natomiast co do samego tematu, który jak widzę jest tematem przewodnim towarzyszącym całej idei Ilony to jest koniec świata czy też cywilizacji.

1) Jeśli dobrze pamiętam z lektury to Bóg po potopie obiecał Noemu że więcej nie będzie zsyłał nieszczęść na Ziemię- jeśli coś nie tak to proszę mnie poprawić a odwołam.

2) Jak już wspomniałem, nikt nie wie co będzie w przyszłości bo według wiary chrześcijańskiej przyszłość zna tylko Bóg i tu też można to różnie tłumaczyć bo przecież człowiek posiada wolną wolę więc nawet Bóg do końca nie wie co ludzie zrobią.

3) Religia chrześcijańska zakazuje kierowania się wróżbami czy przepowiedniami.

4) Już nie będę wspominał o wielu sprzecznościach w naukach KK z Pismem Świętym i 10 przykazaniami bożymi.
gdzie stawia się figurki w kościołach, modli się do świętych zamiast do Boga i wiele wiele innych.

Oczywiście Bóg może ostrzec w jakiś sposób żeby zaprzestać np. degradacji ziemi bo to doprowadzi do zagłady.
Natomiast ktoś kto mówi że wie co będzie w przyszłości i jeszcze mówi o końcu świata i kogo on dosięgnie to mi się dziwnie od razu kojarzy z fałszywymi prorokami i czarną magią. Prawdziwi prorocy byli wcześniej zapisany w księgach Żydowskich i były podane wszystkie detale ich pojawienia się żeby nie było niepewności. Natomiast obecni "olśnieni", o których żadni prorocy nie wspominają wcześniej, są co najmniej pod wielkim znakiem zapytania.
W związku z powyższymi faktami uważam się za chrześcijanina przede wszystkim a jedynie ochrzczonego w KK.
Powrót do góry
Bogusław
Gość

PostWysłany: Pon 8:47, 13 Wrz 2010    Temat postu:

Ciekawe czy jesteś prawdziwym chrześcijaninem czy tylko z nazwy. Z tego co mi wiadomo chrześcijan prawdziwych nie od conajmniej II-III wieku naszej ery. Co do biblii jest ona niekompletna i spisana pod dyktando cesarza rzymskiego Konstantyna Wielkiego, dla celów politycznych jego i jego imperium. Co do proroków było ich znacznie więcej, ale ty opierasz się tylko na tych, którzy zostali opisani w biblii. Co do wróżbitów, znachorów i innych im podobnych tzw. dziwnych, nienormalnych ludzi, kandydatów na stos to oni byli, są i zawsze będę i proszę nie wrzucaj wszystkich do jednego kotła czarnej magii, gdyż jej głównym celem jest zarobek, a istnieje coś takiego jak magia biała, która jest trudniejsza, a służy czynienia dobra, między innymi stosowali ją Jezus z Nazaretu i jego ojciec Józef.
Obecne czasy są złe, więc trzeba zając odpowiednią stronę, twoje nieocenianie i niewypowiadanie się na temat słuchaczy radia maryja, nienawiści etc. jest równoznaczne z twą biernością, a tym samym stajesz po ich stronie, gdyż z reguły ludzie bierni sympatyzują ze złą stroną dając ciche przyzwolenie na jej działanie. Następnie gdy ta strona przegra konflikt mówicie; ja nic nie wiedziałem/wiedziałam o obozach koncentracyjnych, albo wykonywałem/wykonywałam tylko rozkazy...
Powrót do góry
Jarko
Gość

PostWysłany: Pon 10:39, 13 Wrz 2010    Temat postu:

Kiepsko to świadczy jeśli Ty od razu stwierdzasz czy ja jestem taki czy inny. Skąd wiesz jaki ktoś jest? Możesz znać człowieka 10 lat i nie poznasz jego do końca. "Nie sądżcie a nie będziecie sądzeni" Bogusławie i dlatego staram się nie oceniać ludzi. Swoją wiedzę, jak już wcześniej napisałem czerpię z różnych żródeł i dlatego wiem że nauki chrześcijańskie są dobre. Nauka chrześcijańska to nauka miłości, wierności, pokoju. Uważasz że ci ludzie którzy trzymają się tych zasad mogą być żli?
Poza tym o istnieniu Boga Miłosiernego wiem na 100%. Wiele wiem ale dla siebie. Jeśli ktoś chce to wiedzieć co ja to wystarczy być dobrym dla otoczenia a prędzej czy póżniej każdy się dowie.
Popatrz Bogusław na ludzi. Jak uważasz? Dla czego część z nich jest na co dzień uśmiechnięta i miła a część na wszystkich warczy i wszędzie doszukuje się podstępów, knowań i we wszystkich widzą wroga?
Człowiek uśmiechnięty ma otwarte serce i wyrażnie dociera do niego głos Boga, który mówi że na ziemi to tylko króciutki przystanek w drodze do wiecznego nieprzebranego szczęścia. Ludzie ten głos różnie nazywają: imionami Boga, słońcem, wewnętrzną siłą, szczęściem rodziny ale zapewniam Cię że to wszystko pochodzi od Boga-Stwórcy.
I żeby nie było, nie nakład mi tego ksiądz z ambony bo do kościoła nie chodzę. Może to błąd ale nie chodzę. Przez 10 lat dążyłem do odkrycia prawdy. Czytałem różne opracowania naukowe, rozmawiałem z ludżmi innych wiar, szukałem informacji w internecie i obserwowałem świat i doszedłem do punktu wyjścia. Wiem to co wiedziałem będąc dzieckiem i zrozumiałem słowa "wiem że nic nie wiem" bo taka jest prawda że jeśli Tobie się wydaje że już wszystko wiesz to tylko Ci się wydaje.
Pozdrawiam i życzę Ci Bogusławie dojścia do prawdy tej PRAWDZIWEJ.
Ps. Sprawdż co mówi Twoje imię.
Powrót do góry
Jarko
Gość

PostWysłany: Pon 10:54, 13 Wrz 2010    Temat postu:

Jeszcze jedno Bogusławie.
Wiesz kto to jest chrześcijanin?
Chrześcijanin to człowiek ochrzczony w wierze chrześcijańskiej i żyjący według zasad danych od Boga. Na ziemi jest wiele odgałęzień chrześcijaństwa więc powiedz mi gdzie takie głupoty wyczytałeś że ktoś wytępił chrześcijan? Powiem Ci jeszcze jedno. Każdym chrześcijanin może nauczać i chrzcić czy dawać ślub czy namaszczenie jeśli faktycznie wierzy w Boga Wrzechmogącego. Każdy jest uczniem i każdy nauczycielem. "gdzie trzech się zbierze w imię moje, tam ja będę pośród nich"
Powrót do góry
Jarko
Gość

PostWysłany: Pon 10:58, 13 Wrz 2010    Temat postu:

Najstarsi chrześcijanie, z tego co wiem to koptyści, którzy żyją w obecnych czasach chyba gdzieś w Egipcie.
Powrót do góry
ilonaRóżaDołączył: 15 Lut 2010
Posty: 108
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 11:20, 13 Wrz 2010    Temat postu:

Mało jeszcze rozumiecie...

Czy myślicie, że jest mi łatwo pisać to wszystko? Czy myślicie że jest mi łatwo od kilku miesięcy oglądać w TV obrazki z USA i zastanawiać się co z tego kraju ocaleje a co pójdzie z dymem? Czy myślicie, że ta wizja przyszłości mnie samej nie napawa smutkiem i niemal depresją? Czy myślicie że to mój wyrok? - Nie, otóż nie jest to mój wyrok - ten wyrok zapadł gdzie indziej. W zasadzie, wyrok będzie wprost proporcjonalny do przestępstwa. Ja poprostu mam tylko jego świadomość. Zajęło mi kilka miesięcy, aby się z tym samej pogodzić, bo uwierzcie, nie jest mi łatwo słuchać amerykańskich piosenek w radio i jednocześnie mieć świadomość, że śpiewają na swój pogrzeb... Zaczynam się z tym godzić... A ten kto do końca się łudzi, że będzie inaczej, co najwyżej obudzi się z letargu w mało przyjemny sposób...

Czy myślicie, że jest mi łatwo widzieć czarne chmury zniszczenia nad Wielką Brytanią? I czy myślicie, że komfortowo się czuję na myśl, że prawie nikt tego nie dostrzega - jestem takim samotnym głosem na pustyni...Czy uważacie, że ja pałam jakąś żądzą zemsty? Nie moi Drodzy - jakkolwiek to chcecie nazwać - effka - taka oświecona buddystka jesteś - nie wierzysz w Boga i Jezusa - ale zapewne wierzysz w "karmę" - co siejemy to zbieramy - kto sieje mordersto - zbierze jego plony...

Pragnęłabym bardzo, aby ludzie na całym świecie chcieli oczyścić się dobrowolnie, aby byli świadomi zagrożenia nad nimi ciążącego i aby dobrowolnie przyjęli iskrę i ideę równości i miłości... Bóg tego też zapewne chciał... Ale jak przekonać ludzi do dobrowolnego oczyszczenia, gdy niektóre nacje już nawet nie wiedzą na czym polega czystość umysłu i ducha... Ta iskra pojawia się nawet przed tymi tragicznymi wydarzeniami - czy nie jest to kolejna miłosierna szansa dla świata? Na razie świat ją odrzuca... Sami widzicie na załączonym obrazku...

Babilon musi paść, czy wam jest to na rękę czy nie - egoiści - świat należy do Boga! Czy w swoim własnym domu tolerowalibyście morderstwa, rozpustę, aborcję? Czy gdyby ktoś chciał praktykować zgorszenie i wyuzdanie w waszych czterech ścianach - pozwolilibyście na to? A nawet, gdyby ktoś zrobił sobie z waszego własnego domu miejsce kaźni i ohydy -jak długo byście to tolerowali? Rok? Dwa lata? Sto lat? Czy w końcu nie chcielibyście tego zastopować a winnych ukarać?

Poczytajcie Apokalipsę św Jana, to dowiecie się czemu Wielki Babilon tj. Stany Zjednoczoną muszą paść - ja wam tego lepiej nie przekażę...

Widzę w tym coś, czego inni nie dostrzegają - widzę jak ostatnimi laty, a szczególnie w ciągu ostatnich miesięcy zło podnosi łeb, bo jest świadome co się będzie działo... Widzę też ludzi, którzy nie są świadomi, że stali się narzędziem tego zła... Nawet w Niemczech faszystowka hydra już zaczyna podnosić łeb... Coś piszą i na nowo dyskutują o niemieckich genach i niższosci innych ras... Moi Drodzy świat zmierza do wojny - oby chociaż Polacy zachowali swego gorliwego ducha... Wierzę w nasz naród...

Tak jak wielka jest niechęć i wręcz nienawiści, jaka jest okazywana Krzyżowi przed Pałacem - tak wielkie będą łaski kiedyś z niego płynące... Zło też o tym wie...

Powiedzmy, że wiem i widzę w jakim kierunku świat ma iść dalej i żyję już w przyszłości. Ciężko mi was przekonać, bo wy jeszcze żyjecie w teraźniejszości... Odbieracie lukrowane obrazki z telewizji i łudzicie się że wszystko jest OK. Zatem do zobaczenia w przyszłości...


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez ilonaRóża dnia Pon 11:42, 13 Wrz 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Bogusław
Gość

PostWysłany: Pon 12:34, 13 Wrz 2010    Temat postu:

Znam znaczenie swego imiona, waszego boga wywyższać nigdy nie będę, bo jest złym bogiem, wolę dobro niż zło. Nie trzeba być chrzczonym by być chrześcijaninem. O tępionych chrześcijanach nie zapominaj; gnostycy, katarzy i inni, którzy głosili dualizm boski, a ich pisma były niewygodne dla kościoła i są nadal ze względu na ogromne świadectwa tego iż Jezus był po prostu człowiekiem synem kobiety i mężczyzny, który po prostu był inny i nie bał się swej inności. Ja znalazłem prawdę tylko większość ludzi jest ciągle głucha na nią, no cóż kościół dobry wosk stosuje, ale to się kiedyś skończy.

A ty Ilono, nie broń się tylko ratuj siebie, a potem zacznij ratować świat, nigdy na odwrót, bo póki co dajesz świadectwo swych ambicji "gwiazdorskich". Tak na marginesie co z Ciebie za katoliczka jeśli wzięłaś rozwód kościelny? Co z Ciebie za katoliczka jeśli wierzysz w przepowiednie? Zastanów się proszę nad tym kim jesteś, bo czuć w Tobie to iż chcesz się otworzyć, ale ciągle jeszcze jesteś przywiązana do fałszywych doktryn katolicyzmu. Daj sobie pomóc.
Powrót do góry
Jarko
Gość

PostWysłany: Pon 13:59, 13 Wrz 2010    Temat postu:

Bogusław żeby coś pisać to trzeba na ten temat coś wiedzieć.

1) Mówisz że nasz Bóg jest zły?
Jest jeden Bóg i nie jest nasz czy wasz. On jest Wszechmogący i skoro wszystko stworzył to jest Bogiem wszystkich.
Jesteś tylko małym człowieczkiem i Ty chcesz oceniać Boga?

2) Mówisz że chrześcijanie nie muszą być ochrzczeni? To tak jakbyś powiedział że w wodzie nie musi być wody.
Nie zamierzam Cię oceniać ale za swoje niepowodzenia życiowe nie wiń całego świata tylko zakasz rękawy i weż się do roboty!
Każdy ma ciężkie lata, niektórzy mają bardzo ciężkie życie i nikogo za to nie winią. Nie bądż egocentrykiem tylko rozejrzyj się wokoło i pomagaj tym którzy potrzebują pomocy.
Powrót do góry
Jarko
Gość

PostWysłany: Pon 14:15, 13 Wrz 2010    Temat postu:

Ilona, rozumiem że Ty czujesz się wybrana przez Boga?
Więc powinnaś wszędzie szerzyć tę ideę za darmo. Nauczać ludzi. Jeśli jesteś wysłana przez Boga to nie powinnaś się wstydzić głosić Słowa Bożego na ulicy. Na filmie widać Twoje podejście jak na dłoni. Ja akurat dosyć dobrze potrafię odczytywać mimikę twarzy. Dlaczego nie chcesz publicznie na forum tłumaczyć swojej wizji?
Ja wiem dlaczego to robisz ale chcę to usłyszeć od Ciebie chociaż wątpię czy usłyszę. I Ty mówisz że jesteś matką i katoliczką?
Powrót do góry
Jarko
Gość

PostWysłany: Pon 14:41, 13 Wrz 2010    Temat postu: DO ILONY

I jeszcze jedno Ilona.
Możesz spać spokojnie bo ta iskra co to niby ma wyjść z Polski to nie Ty Very Happy
Tą iskrą był Karol Wojtyła. Nawet często na całym świecie przewijały się i przewijają takie określenia JP2 jak iskry, nowej nadziei itp.
Faktycznie odczuwało się od niego niesamowitą pozytywną energię która wielu ludziom rozmroziła serca.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apokalipsa Strona Główna » Przepowiednie dotyczące Polski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 58, 59, 60  Następny
Strona 29 z 60

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
  ::  
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group   ::   template subEarth by Kisioł. Programosy   ::  
Regulamin