Apokalipsa
zbiór proroctw i przepowiedni...
FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Galerie  ::  Rejestracja  ::  Profil  ::  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ::  Zaloguj


PROROCTWA HENOCHA Z PLEJAR

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apokalipsa Strona Główna » Proroctwa Henocha
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Axel
Administrator
Administrator


Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 63
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 22:42, 02 Mar 2007    Temat postu: PROROCTWA HENOCHA Z PLEJAR

PROROCTWA HENOCHA Z PLEJAR
Przekazane Eduardowi "Billy'emu" Meierowi 28 lutego 1987Przedstawiamy przepowiednie, które Eduard "Billy" Meier otrzymał pod koniec lat osiemdziesiątych od kosmitów. Problem z nimi polega na tym, że sprawdzają się praktycznie BEZBŁĘDNIE. Dowiodły tego wszystkie wcześniejsze proroctwa, z którymi możecie zapoznać się w książce "UFO z Plejad" Guido Mosbruggera oraz na stronie "Na Progu Nieznanego". Na podanej stronie znajdziecie też więcej proroctw z innych przekazów Plejadan i Plejaran.

Redakcja "Własnowiercy"Proroctwa Henocha


(...) Jeśli rodzaj ludzki na Ziemi będzie żył tak jak żyje i dziś - formował swe myśli i uczucia w ten sam sposób, dogadzał sobie jak dotąd - to słów proroctw Henocha nie zrozumie i nie będą one jasne. A czas, w którym zaczną się one wypełniać dopełni się, gdy Papież nie będzie już rezydować w Rzymie. Cała Europa potem padnie ofiarą kary ze strony złych sił. Chrześcijaństwo upadnie a kościoły i klasztory legną w gruzach i popiołach. Potworne siły będą stworzone przez naukę i uwolnione przez siły wojskowe, armie i terrorystów powodując wielkie zniszczenie. Miliony a nawet miliardy ludzi zostaną zabite wskutek aktów terroryzmu, przez wojny oraz wojny domowe, w niektórych częściach świata co trzecia istota ludzka a w innych częściach co czwarta, straci swe życie. Narody Wschodu powstaną przeciw narodom Zachodu, Zachód przeciw Wschodowi. Wiele śmierci spowodują wśród ludzi myśliwce i bombowce, a bomby i rakiety zniszczą oraz pochłoną większe i mniejsze wsie i miasta. Ludzie przeciw temu będą bezsilni i przez 888 dni żyć będą w Piekle na Ziemi, cierpiąc głód i plagi, które pochłoną więcej ofiar niż sama wojna. Ciężkich czasów doświadczy Ziemia. Wreszcie nic nie będzie mogło już być kupione ani sprzedanie. Wszystko będzie racjonowane; a jeśli człowiek ukradnie choćby kromkę chleba, zapłaci swoim życiem. Wiele wód pomiesza się z ludzką krwią i zaczerwieni się, jak kiedyś wody Nilu w Egipcie były czerwone od krwi.

I nastanie czas, że fanatycy islamscy powstaną przeciw krajom Europy i wszystko zatrzęsie się i zadrży. Wszystko zniszczeje na Zachodzie; Anglia zostanie podbita i strącona ku wielkim nieszczęściom. A fanatycy i wojownicy islamu przez długi czas dzierżyć będą władzę. Nie sama Europa będzie dotknięta ale wszystkie kraje i wszyscy ludzie na Ziemi, gdy wielki koszmar się przerodzi w wojnę, która opanuje cały świat. Papiestwo po zmianie milenium, istnieć będzie przez krótki czas. Ojciec Święty Jan Paweł II jest trzecim od końca. Po nim tylko dwaj inni nastąpią. Potem nastąpi Pontifex Maximus a znany będzie jako Petrus Romanus. Za jego rządów na kościół katolicki przyjdzie koniec, nastąpi jego totalny upadek. To będzie początek największego upadku człowieka na Ziemi. Wielu katolickich duchownych, księży, biskupów, kardynałów i jeszcze wielu innych będzie zabitych a ich krew będzie płynąć strumieniami. Jednakże i wyznania reformowane staną się niewielkie, jak Katolicyzm.


Straszliwe bronie i możliwe wojny


Z winy naukowców, wielka siła przejdzie w ręce żądnych władzy i ich wojska, ich wojowników i terrorystów, i siła będzie przejęta także przez broń laserową różnych rodzajów, także przez broń atomową, chemiczną i biologiczną. Co również dotyczy genetyki, dojdzie do wielkich nadużyć ponieważ stosowana będzie ona bez ograniczeń dla celów wojny, nie jedynie do klonowania ludzkich istot, co miało już miejsce w czasach starożytnych kiedy czynili to potomkowie Henocha w rejonie Syriusza. Jednakże nie będą to wszystkie koszmary; znacznie bardziej zabójcza broń masowej zagłady będzie produkowana i używana, gorsza od tej produkowanej przez technologię genetyczną i gorsza od broni chemicznej. Nieodpowiedzialni politycy będą niechlubnie rządzić w towarzystwie naukowców i wojskowych, którzy im będą służyć i którzy razem z nimi dzierżyć będą śmiertelne berło i stworzą klony, które hodowane będą w całkowitym braku rozeznania między złym a dobrym, będą manipulowane naukowymi metodami by być maszynami siejącymi śmierć. Dywizja po dywizji, pozbawieni uczuć, niszczyć będą, mordować. USA wyruszy przeciw krajom Wschodu przed wszystkimi innymi finansowymi państwami i bronić jednocześnie będzie musiało swego kraju przed intruzami ze Wschodu. We wszystkim Ameryka grać będzie najważniejszą rolę, kiedy pod pozorem zaprowadzania pokoju i walki z terroryzmem najedzie ona wiele wschodnich krajów, niszcząc i bombardując wszystko i przynosząc tysiąckrotne żniwo śmierci mieszkańcom. Polityka wojskowa USA nie będzie znać ograniczeń, także instytucje ekonomiczne i polityczne skupią się na budowie i operowaniu światowymi siłami policyjnymi, co i tak już zresztą od dawna czynią. I nie będzie temu dosyć, bo pod pozorem tak zwanej pokojowej globalizacji, amerykańscy politycy chcieć będą absolutnej kontroli w dziedzinie ekonomii. A to wskazuje na możliwość tego, iż zapoczątkuje się Trzecia Wojna Światowa, jeśli ludzkie istoty nie obiorą kierunku, nie staną się rozumne i nie podejmą niezbędnych kroków przeciw szaleńczym machinacjom ich rządów i sił wojskowych a także wywiadów, i dopóki nie zawołają aby zatrzymały się siły nieodpowiedzialnych, którzy zatracili swą odpowiedzialność we wszystkich sferach. Jeśli się tak nie stanie, to wiele mniejszych i większych narodów utraci niepodległość i swą kulturową tożsamość i zostanie wydana na stracenie, bo Stany Zjednoczone przejmą nad nimi władzę i będą ich uciskać w niegodziwy sposób.

W wyniku tego wiele krajów Azji, Afryki i Europy powstanie przeciw amerykańskiej hegemonii, kiedy zdadzą sobie sprawę, że czerpie ona korzyści jedynie z wojny, podbojów i wyzysku. Tą drogą wiele krajów stanie się marionetkami w rękach Ameryki i gdy nastąpi rozeznanie u ich mieszkańców i rządów, odwrócą się od USA. Jednakże Wielkiej Wojny będzie trudno uniknąć, bowiem ludzkość na Ziemi prawdopodobnie nie zaakceptuje zmiany ku lepszemu, ku prawdziwej miłości, prawdziwej wolności i prawdziwemu pokojowi i zamiast tego dążyć będzie ku bogactwu, przyjemnościom, dobrom materialnym i nieograniczonej władzy. Stąd wielkie i zabójcze formacje czołgów się przetoczą przez kraje, kiedy bojowe samoloty i rakiety będą siać niepokój na niebie i przynosić śmierć, ruinę i zniszczenie, i unicestwiać będą kraje i ludzi.

Jeśli Trzecia Wojna Światowa wybuchnie - jak wskazują kalkulacje i obserwacje dotyczące teraźniejszości i kilku następnych dekad, wówczas, tak jak i obecnie, ludność cywilna poniesie ciężar cierpień tej ogólnej katastrofy, jednakże nie ostatniej. Wina spoczywać będzie na bezmyślnych naukowcach, którzy poprzez klonowanie stworzą ludzkie maszyny dla celów militarnych, pozbawione wszelkich uczuć. Stworzą też siejące ogromne zniszczenie, pochłaniające wszystko, komputeropodobne bronie. W tym samym czasie, niebezpieczeństwo stanie się realne, ludzkie maszyny, wojskowe klony zyskają niezależność i pod swym własnym dowództwem przyniosą śmierć, zniszczenie i unicestwienie dla ludzi na Ziemi i dla całej planety. Cała planeta stanie się areną nieporównywalnych cierpień, jakie nigdy przedtem na niej nie istniały. Straszne rzeczy trwać będą przez 888 dni i spowodują, że cywilizacja upadnie. Straszny scenariusz ciągnąc się będzie dalej i epidemie, różne choroby a także wielki głód rozprzestrzeni się wśród ludu w czasie gdy ekonomia całego świata legnie i nie będzie już się produkować żadnych dóbr. Wszelkiego rodzaju jedzenie i lekarstwa będą racjonowane. Szaleństwo wojny rozszerzy się nie tylko przez ląd a katastrofa siana będzie na oceanach, w atmosferze, a nawet w przestrzeni kosmicznej. Jednakże będą osady pod oceanami, które powstaną w przyszłości i zostaną zaatakowane i zniszczone przynosząc śmierć wielu tysiącom ludzi. Stamtąd też wyłoni się następna zguba, bo w miastach pod oceanem sformują się bandy podwodnych piratów, którzy przyłączą się do zniszczeń zatapiając flotę nawodną.

I w tym czasie stanie się realna możliwość, że pozaziemskie siły zainterweniują przeciwko przemysłowym potęgom Zachodu, bo to oni odpowiedzialni będą za ekstremalną i ogromną katastrofę nadchodzących złych czasów. Pozaziemianie porzucą swą anonimowość i wyjdą z ukrycia by towarzyszyć tym, którzy są terroryzowani przez nierozumne działania zachodnich krajów, jeśli zajdzie taka konieczność.

Na dodatek zdarzą się apokaliptyczne naturalne katastrofy, które spowodują, że Europa się zatrzęsie; jednakże Europa będzie istnieć, nawet po przecierpieniu ogromnych zniszczeń.


Zniszczenia w Ameryce Północnej

Daleko na Zachodzie będzie inaczej; Stany Zjednoczone Ameryki będą krajem totalnego zniszczenia. Przyczyn tego będzie wiele. Z jej konfliktami globalnymi, które są ciągle przez nią prowokowane i które ciągnąć się będą dalej w przyszłość, Ameryka spowoduje ogromną do siebie nienawiść, o zasięgu światowym, w wielu krajach. Jako wynik tego, Ameryka doświadczy wielkich katastrof, których wymiar jest dla ludzi na Ziemi niewyobrażalny. Zniszczenie WTC, Centrum Handlu Światowego, przez terrorystów będzie jedynie początkiem. Wszystkie te apokaliptyczne wydarzenia nie będą spowodowane jedynie przez użycie niewiarygodnie zabójczej i niszczycielskiej broni - jak chemiczna, laserowa i inne - ale i przez sklonowane zabójcze maszyny; w dodatku do tego Ziemia i przyroda, maltretowana aż do samej głębi przez nieodpowiedzialne ludzkie istoty z Ziemi, powstanie i spowoduje zniszczenie, które przyniesie śmierć ludziom na Ziemi. Potężne burze z piorunami i gigantyczne huragany przetoczą się przez USA, powodując dewastację, zniszczenie i unicestwienie, jakie od nie pamiętnych czasów nie miały tam miejsca. Nie tylko Ameryka bowiem i inne, uprzemysłowione zachodnie kraje, które istnieć będą jeszcze na początku nowego milenium poczuwać się, że mogą dominować nad rozwijającymi się krajami, to znaczy Krajami Trzeciego Świata, wkrótce nie tylko utracą nad nimi wpływy ale będą się musiały przed nimi bronić.


Epidemie, konflikty i katastrofy


(...) Sytuacja przypominająca wojnę domową będzie w Anglii, Walii i Północnej Irlandii i pochłonie wiele ludzkich istnień. Jeszcze w tym dziesięcioleciu lub tuż na początku następnego Związek Sowiecki rozpadnie się. Człowiekiem odpowiedzialnym za to będzie Michaił Gorbaczow. Nie doprowadzi to do pokoju, ponieważ nowa Rosja kontynuować będzie swój długotrwały konflikt z Chinami o Mongolię Wewnętrzną, w którego rezultacie Rosja utraci część swego terytorium dla Chin. Chiny staną się groźne, szczególnie dla Indii, z którymi łączyć będą je nieprzyjazne stosunki. Chiny zaatakują Indie; a jeśli zostanie użyta biologiczna broń, około 30 milionów istnień ludzkich zostanie zabitych w samym regionie New Delhi. To jednak nie będzie koniec, ponieważ efektu bomb i pocisków biologicznych itd. nie da się kontrolować w czasie, straszne epidemie, dotąd powstaną i rozprzestrzenią się szybko w wielu miejscach. Także Pakistan pozwoli wciągnąć się w wojnę przeciw Indiom, co będzie szczególnie niebezpieczne z tego powodu, że oba te kraje rozwijają arsenał atomowy.


Wojny i zniszczenie w Europie i Ameryce Północnej

Rosja nie spocznie i zaatakuje Skandynawię, przez co cała Europa wplątana zostanie w konflikt. A wiele miesięcy wcześniej, straszliwe tornado przetoczy się nad Północną Europą powodując wielkie straty i zniszczenie. Należy dodać, że rosyjski atak nastąpi podczas lata i zacznie się z Archangielska. Dania nie zostanie wciągnięta w konflikt ze względu na brak znaczenia tego kraju. Rosja nie będzie usatysfakcjonowana przebiegiem wojny, gdyż nienasycona będzie w swej ekspansji. W ten sposób przeprowadzi atak zbrojny przeciw Iranowi i Turcji a po krwawej walce podbije oba te państwa powodując wielkie zniszczenia.

W ekspansjonistycznej rosyjskiej mentalności znajdzie również odzwierciedlenie żądza przejęcia kontroli nad złożami ropy naftowej Środkowego Wschodu a także przejęcie kontroli nad południowo - wschodnią częścią Europy. Dlatego zaatakuje ona Bałkany i podbije tamtejsze kraje w wyniku krwawych bitew, które szerzyć będą bezlitosne zniszczenie, które spowoduje wiele śmierci. To będzie w czasie kiedy straszliwe naturalne katastrofy spadną na Włochy i ich lud, powodując nieszczęście. To będzie również czas kiedy Wezuwiusz na powrót stanie się aktywny i będzie powodować straszne spustoszenie. W tym samym czasie wojna wstrząśnie Italią i pochłonie wiele żyć ludzkich powodując też wiele zniszczeń. Niszcząca wojna spadnie na kraje północne gdy silne oddziały wojskowe najadą je ze wschodu i będą łupić, mordować a taże używać bomb i pocisków, które będą spadały jak grad, oraz nie znane bronie laserowe i te sterowane komputerowo, które zniszczą i unicestwią wszystko. Pierwszym celem będą Węgry a potem Austria i Północne Włochy. Szwajcaria również mocno ucierpi, nie będzie jednakże prawdziwym celem, będzie nim Francja i Hiszpania. Jednakże głównym zamiarem agresorów będzie narzucenie Europie ich wojskowej władzy a Francja będzie obrana na kwatery główne. Francja nie tylko będzie najechana przez agresorów z zewnątrz, zostanie także podbita od wewnątrz w wyniku działań kolaborantów i innych sił. Będą to głównie obcokrajowcy, którzy wyznają inną religię, żyjący we Francji, a będą to zwłaszcza wyznawcy islamu, którzy będą tą siłą działającą od wewnątrz. Kiedy Francja upadnie, wybuchnie wojna, której celem będzie podbój Hiszpanii i Anglii. Następnie, przymierze z siłami najeźdźców zostanie zawarte, potem, najechana będzie Skandynawia. We wszystkich tych operacjach z baz we Francji, użyta będzie broń masowej zagłady, trzymanych w arsenałach we Francji, która spowoduje spustoszenie, zniszczenie i zagładę. Najeźdźcy ze Wschodu zmuszą Armię Francuską by dołączyła do ich sił wojskowych i do prowadzenia wojny o podbój północnych krajów Europy, najeżdżając i zniewalając Szwecję i Norwegię. W rezultacie te północne kraje wchłonięte zostaną przez Rosję. Siły wojskowe zaatakują Finlandię - wielu ludzi zginie i dokona się wielu zniszczeń.

W tym samym czasie w Niemczech będzie szaleć wojna domowa, wielka krwawa rewolucja wybuchnie w Anglii i pochłonie ona więcej żyć ludzkich niż wojna w Niemczech. A ponieważ Anglia i Irlandia będą znajdowały się w stanie wojny wypowiedzianej przez IRA i angielskie siły wojskowe i policyjne, wynik będzie taki, iż rewolucja ta rozszerzy się na całą Irlandię, dotykając szczególnie Irlandii Północnej. Wiele żyć będzie straconych podczas wojny domowej w Walii, gdzie różnice pomiędzy partiami wzrosną przed III Wojną Światową. Siły angielskie i walijskie zetrą się w pobliżu Cymru, co spowoduje wiele zniszczeń i śmierci.

Lecz śmierć i unicestwienie zagraża nie tylko Europie ale i Ameryce, która znieść będzie musiała ogromne cierpienia i gdzie nastąpi sporo zniszczeń i unicestwień. Ameryka i Rosja w swym posiadaniu będą mieć najbardziej przerażającą broń masowej zagłady - w pewnym zakresie jest to już dziś faktem - i zetrą się gwałtownie jedni przeciw drugim w czasie konfliktu, w który wciągnięta będzie też Kanada. Źródłem konfliktu będzie atak Rosjan na stan Alaska, skierowany też przeciw Kanadzie.

Konflikt będzie miał skutek w masowym zabijaniu ludzkich istot a także dewastacji, zniszczeń, epidemii etc., jakich rodzaj ludzki na Ziemi nigdy jeszcze nie doświadczył. Nie tylko nuklearna, biologiczna i chemiczna broń użyta będzie masowo, ale również niesamowicie śmiercionośne systemy kontrolowanych komputerowo broni, które dziś są dopiero we wstępnym stadium rozwoju lub będą skonstruowane i użyte w trzecim tysiącleciu.


Światowej skali katastrofy naturalne


Jak już zostało wspomniane, ogromne naturalne katastrofy, przetaczające się ściany ognia i gwałtowne huragany będą szaleć w Ameryce, w czasie gdy wszystkie skutki wojny przynosić będą tysiąckrotną śmierć, zniszczenie i zagładę. Największe miasta Ameryki będą kompletnie zniszczone, burze z piorunami spowodują wielką katastrofę i biedę. Udziałem tych czasów będą również bardzo silne trzęsienia ziemi i erupcje wulkanów, które spowodują wiele cierpienia i nędzy, śmierć a także wielkie zniszczenie i dewastacje, bowiem cała natura i planeta sama z siebie zbuntuje się przeciwko szaleństwu istoty ludzkiej na Ziemi. Jakkolwiek tornada, trzęsienia ziemi i erupcje wulkanów nie dotkną jedynie Ameryki, ale również Europę i resztę świata. Ta aktywność już się rozpoczęła w teraźniejszym czasie, miała też miejsce w minionych dekadach, tyle że stanie się ona w przyszłości bardziej destruktywna. Człowiek z Ziemi jest winny za to co ma miejsce na planecie, także w przyszłości człowiek będzie odpowiedzialny za zniszczenie całego środowiska - całej natury, atmosfery, wody i wszystkich zasobów planety.

Przemieszczanie się ciężaru wewnątrz Ziemi, spowodowane jest na przykład powstawaniem ogromnych jezior wskutek budowania tam i przez tworzenie ogromnych pustych przestrzeni z powodu eksploatacji ropy, gazu ziemnego etc. I dlatego wewnątrz planety powstają nienaturalne ruchy, które prowadzą do nienaturalnych zjawisk tektonicznych i powodują trzęsienia ziemi oraz erupcje wulkanów, a także skutkują w ogromnych zmiany klimatu, które z kolej mają skutki w niszczycielskich tornadach, które na końcu uwolnią swe destruktywne moce. Doprowadzi to wszystko do okropnych powodzi i niezwykle intensywnych opadów śniegu, które przesuną się ku krajom południowym a wreszcie i ku regionom podzwrotnikowym, bowiem z racji obłędu ludzkich istot Ziemia zaczęła niezauważalnie się kręcić (i dziwnie) rozkręcać w wyniku atomowych wybuchów, zarówno pod jak i na jej powierzchnii. I to będzie powodem tego, że planeta wejdzie powoli na niezwykłą wokółsłoneczną orbitę, której pierwsza faza właśnie następuje, co powoduje zmiany klimatu wiodące do nowej epoki lodowcowej.


Wojny domowe i anarchia w Ameryce


Niedola na Ziemi będzie trwać, gdy dwie straszliwe wojny domowe wybuchną w Ameryce, jedna za drugą. Potem Stany Zjednoczone Ameryki rozpadną się i weźmie górę śmiertelna wrogość, która potem doprowadzi do podziału na pięć różnych krajów; i nie będzie dało się zapobiec temu by sekciarscy fanatycy przerodzili się w dyktatorów. Anarchia zapanuje na całym świecie i będzie uciskać ludzi przez długi okres czasu, gdy ludzkie istoty będą nękane przez wiele epidemii i chorób, wiele z nich nowych i nieznanych dla ludzi, z tego też powodu nieuleczalnych. Z tego powodu ciała wielu istot ludzkich będą się powoli rozkładać, podczas gdy żyjący cierpieć będą nieznośny ból, ślepotę i problemy z oddychaniem prowadzące do uduszenia. Świadomość wielu osób zaburzy się i zobojętnieje do upośledzenia umysłowego i szaleństwa. A za wszystkie te straszliwe zdarzenia będą odpowiedzialne biologiczne i chemiczne bronie, które będą powodować nie szybką lecz odrażającą i powolną śmierć. Nastąpi to również z powodu używania broni promienistych i częstotliwościowych, które dziś są rozwijane. Wreszcie wspomnieć można słowa Henocha, w których mówi, iż rodzaj ludzki na Ziemi, w pogoni za technologiami mającymi służyć masowemu zniszczeniu i z powodu żądzy władzy, nienawiści, chęci zemsty i bogactw, zignoruje wszystkie wartości STWORZENIA, zdepcze miłość, wiedzę, wolność i pokój, jak to uczynili przodkowie z linii Henocha, topiąc świat w nieszczęściu, śmierci, zniszczeniu i unicestwieniu i pchając ludzkość ziemską ku najsurowszym katastrofom jakich nigdy przedtem nie doznała.

Michael Horn
Źródło: "Na Progu Nieznanego"
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ErikDołączył: 29 Paź 2010
Posty: 98
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 19:44, 30 Paź 2010    Temat postu:

Znam sprawę Billy'ego Meiera już od dosyć dawna, wydaje się być prawdopodobny w tym co się jemu wydarza, choć ufolodzy uważają jego filmy i zdjęcia za nazbyt dobre, aby były prawdziwe? Nieco też zastanawia mnie to, że objawiający się jemu „prorocy” z Plejad używają Starotestamentowych imion: Noa, Semiaze, Henoch ? Tak jak zastanawia mnie np. pan, który przybrał sobie pseudonim Melchizedek, ale to już inna historia. Poznałem kiedyś panią Dorothy Izaak, która też jak Meier od ponad 30 lat miewa kontakty z” Obcymi” i też tak jak Meier nakręca i uwiecznia to na najróżniejsze typy sprzętu, od taśmowych kamer 8 mm , poprzez kamery video. Na spotkaniu, na które byłem zaproszony przez kolegę działającego w The Mutual UFO Network (MUFON) Pani Dorothy prezentowała swe slajdy, a też zaproszony tam przedstawiciel Hoolywod oznajmił, że w warunkach w jakich pani Dorothy żyje jest niemożliwością, aby mogła robić swe filmy i zdjęcia bez posiadania sprzętu za kilka milionów dolarów. W którymś momencie prelekcji pani Dorothy pokazała jedno zdjęcie na którym widniał kwadratowy kontener na śmieci zanurzony w wodzie. Pani Dorothy oznajmiła, że Oni kazali zrobić jej to zdjęcie z balkonu domu, gdzie ona wówczas mieszkała ( Richmond w Kanadzie) oznajmiając jej telepatycznie, że tak wygląda przyszłość tego miejsca.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość


PostWysłany: Śro 18:31, 24 Lis 2010    Temat postu:

Kim jest ten Billy?
Powrót do góry
Art
Gość

PostWysłany: Wto 21:46, 19 Lut 2013    Temat postu: pochwała

Lubię czytać proroctwa. Ta groza i elementy baśniowe, lekki horror. Nawet science-fiction mi przechodzi. No ale jak słyszę o Syriuszu i innych głupotach nie z tej Ziemi to mam dość. Bo tu się ślady realizmu kończą. A Bill Meier to człowiek szukający sensacji, skupiający uwagę na sobie. Tak jak facet od czaszki kosmity itp. Historie z UFO. To jest wyssane z palucha:) Na te historie nabiera ludzi Bernatowicz, za to mu płacą w końcu. Audycje w radio to praca, nie tylko zabawa. Laughing
Powrót do góry
Piterslow51Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Brzozów

PostWysłany: Wto 14:05, 13 Maj 2014    Temat postu:

ok

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apokalipsa Strona Główna » Proroctwa Henocha Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
  ::  
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group   ::   template subEarth by Kisioł. Programosy   ::  
Regulamin