Apokalipsa
zbiór proroctw i przepowiedni...
FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Galerie  ::  Rejestracja  ::  Profil  ::  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ::  Zaloguj


PROROCTWA HENOCHA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apokalipsa Strona Główna » Proroctwa Henocha
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Axel
Administrator
Administrator


Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 63
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 21:32, 02 Mar 2007    Temat postu: PROROCTWA HENOCHA

Przekazane przez Quetzala

Kontakt 215, sobota, 28 lutego 1987, 02:09.
QUETZAL: Nim ci przedstawię treść proroctwa Henocha, chciałbym podkreślić, że proroctwa zawsze mogą ulec zmianie i mogą zmienić się na lepsze, jeśli człowiek uczyni pozytywne zmiany w swych myślach, uczuciach i działaniach, które prowadzą do tego co jest lepsze i niesie pozytywny postęp. Proroctwa zawsze opierają się na konkretnych przyczynach; te znów wiodą do pewnych skutków, które zawsze mogą ulec zmianie jeśli poprzedzający skutek zostanie zmieniony. Dlatego możliwe jest, że negatywne lub złe proroctwa nie muszą się spełnić jeśli poprzedzające je przyczyny zostaną zmienione w taki sposób, że spowoduje to pozytywny i dobry rozwój zdarzeń a nie negatywny i zły.
Nie odnosi się to jednakże do przewidywań, których zmienić się już nie da, bo są spodziewane i bezsprzecznie będą miały miejsce w przyszłości. Przewidywania opierają się na zapowiedziach, na bezpośrednim spojrzeniu w przyszłość i nie mają nic wspólnego z proroctwami czy wyliczaniem prawdopodobieństwa. Dlatego, kiedy objawiam część z proroctw Henocha na trzecie tysiąclecie, to nie oznacza to, że będą one się musiały spełnić, ponieważ żeby się tak stało wszystkie istniejące przyczyny muszą trwać dalej, iść w przyszłość, aby proroctwa mogły się wypełnić.
Zatem zakładając, że istoty ludzkie na Ziemi staną się rozsądniejsze, możliwym jest, że przez taką zmianę w sposobie myślenia a także w rozumnym swym rozwoju i sposobie działania, wszystko ulegnie zmianie na lepsze i proroctwa nie będą się musiały spełnić. Jednakże jeśli przemiana nie będzie miała miejsca, bardzo złe czasy nadejdą dla Ziemi i jej całej populacji w nowym tysiącleciu.

BILLY MEIER: Od Drugiej Wojny Światowej, myśli, uczucia i czyny ludzkich istot na Ziemi zmieniły się znacznie w pozytywną i dobrą stronę, jednakże to co osiągnęliśmy dotychczas, według mnie jest nie wystarczające, gdyż wielka przemiana ku lepszemu nie została jeszcze osiągnięta ani przez władców tego świata ani przez samych Ziemian. W latach, które minęły podałeś wiele przepowiedni i szacunkowych obliczeń dotyczących prawdopodobieństwa, w tym także przedstawiając prorocze fakty dotyczące ekonomii, wojskowości i sytuacji politycznej na Ziemi, ja zaś z kolei zostałem przeznaczony do ich rozgłaszania, czego zaprawdę dokonałem. Rządy i prasa, stacje radiowe a także telewizyjne oraz wiele prywatnych osób z całego świata zostało przeze mnie poinformowanych. Cały ten wysiłek nie poskutkował niczym, bo rodzaj ludzki do dziś postępuje według starych zasad i nie zwraca wcale uwagi na proroctwa, zapowiedzi i obliczenia prawdopodobieństwa.
Tak samo będzie też z tym w przyszłości, kiedy już otrzymam pozwolenie od ciebie na rozpowszechnianie proroctw Henocha na trzecie tysiąclecie. Niemniej jednak czuję, że proroctwo musi być podane i rozpowszechnione, bowiem jeszcze dać może w jakiś sposób swe owoce.

QUETZAL: Ty widocznie nigdy nie porzucisz nadziei. Twój optymizm jest godny podziwu i zasługuje na posłuch u wielu ludzi, ale sposób jaki obrał bieg rzeczy w tym tysiącleciu nie pozostawia nadziei, że ludzie na Ziemi przebudzą się i będą potrzebowali twego przewodnictwa. A stanie się tak tylko wtedy, kiedy okaże się, że proroctwa są prawdą albo, jeszcze gorzej, już się spełnią. Prawdopodobnie dopiero wtedy nadejdzie czas kiedy złe słowa przeciwko tobie znikną z powodu tego, że miałeś kontakt z nami, jednakże długo potem jeszcze będą o nich gorączkowo dyskutować twoi wrogowie a ci patologiczni wszystkowiedzący a także krytycy, odrzucą je jako kłamstwa i oszustwo. Pełne oblicze prawdy o naszych kontaktach odsłoni się dopiero w odległej przyszłości i wtedy rodzaj ludzki zaakceptuje tę pomoc, którą ofiarujemy mu przez ciebie - nawet wtedy, kiedy uważać będą błędnie, że przybywamy z siedmiogwiezdnego systemu, dla ludzkości znanego jako Plejady /Plejaranie utrzymują, iż pochodzą z Plejar, innej konfiguracji czasoprzestrzennej, położonej około 80 lat świetlnych za Plejadami/.

BILLY MEIER: Semjase i Ptaah już mi to wyjaśnili. Lecz teraz powiedz nam co nowe milenium przyniesie ludzkości na Ziemi i planecie Ziemi zgodnie z proroctwami Henocha.

QUETZAL: Uczynię to za moment, ale nim zacznę chciałbym wyjaśnić, że nie zostałem upoważniony aby wskazać dokładną roczną datę.
Jeśli rodzaj ludzki na Ziemi będzie żył tak jak żyje i dziś - formował swe myśli i uczucia w ten sam sposób, dogadzał sobie jak dotąd - to słów proroctw Henocha nie zrozumie i nie będą one jasne.
A czas, w którym zaczną się one wypełniać dopełni się, gdy Papież nie będzie już rezydować w Rzymie. Cała Europa potem padnie ofiarą kary ze strony złych sił. Chrześcijaństwo upadnie a kościoły i klasztory legną w gruzach i popiołach.
Potworne siły będą stworzone przez naukę i uwolnione przez siły wojskowe, armie i terrorystów powodując wielkie zniszczenie. Miliony a nawet miliardy ludzi zostaną zabite wskutek aktów terroryzmu, przez wojny oraz wojny domowe, w niektórych częściach świata co trzecia istota ludzka a w innych częściach co czwarta, straci swe życie. Narody Wschodu powstaną przeciw narodom Zachodu, Zachód przeciw Wschodowi. Wiele śmierci spowodują wśród ludzi myśliwce i bombowce, a bomby i rakiety zniszczą oraz pochłoną większe i mniejsze wsie i miasta.
Ludzie przeciw temu będą bezsilni i przez 888 dni żyć będą w Piekle na Ziemi, cierpiąc głód i plagi, które pochłoną więcej ofiar niż sama wojna. Ciężkich czasów doświadczy Ziemia. Wreszcie nic nie będzie mogło już być kupione ani sprzedanie. Wszystko będzie racjonowane; a jeśli człowiek ukradnie choćby kromkę chleba, zapłaci swoim życiem. Wiele wód pomiesza się z ludzką krwią i zaczerwieni się, jak kiedyś wody Nilu w Egipcie były czerwone od krwi.
I nastanie czas, że fanatycy islamscy powstaną przeciw krajom Europy i wszystko zatrzęsie się i zadrży. Wszystko zniszczeje na Zachodzie; Anglia zostanie podbita i strącona ku wielkim nieszczęściom. A fanatycy i wojownicy islamu przez długi czas dzierżyć będą władzę. Nie sama Europa będzie dotknięta ale wszystkie kraje i wszyscy ludzie na Ziemi, gdy wielki koszmar się przerodzi w wojnę, która opanuje cały świat.
Papiestwo po zmianie milenium, istnieć będzie przez krótki czas. Ojciec Święty Jan Paweł II jest trzecim od końca. Po nim tylko dwaj inni nastąpią. Potem nastąpi Pontifex Maximus a znany będzie jako Petrus Romanus. Za jego rządów na kościół katolicki przyjdzie koniec, nastąpi jego totalny upadek. To będzie początek największego upadku człowieka na Ziemi. Wielu katolickich duchownych, księży, biskupów, kardynałów i jeszcze wielu innych będzie zabitych a ich krew będzie płynąć strumieniami. Jednakże i wyznania reformowane staną się niewielkie, jak Katolicyzm.

STRASZLIWE BRONIE I MOŻLIWE WOJNY

Z winy naukowców, wielka siła przejdzie w ręce żądnych władzy i ich wojska, ich wojowników i terrorystów, i siła będzie przejęta także przez broń laserową różnych rodzajów, także przez broń atomową, chemiczną i biologiczną. Co również dotyczy genetyki, dojdzie do wielkich nadużyć ponieważ stosowana będzie ona bez ograniczeń dla celów wojny, nie jedynie do klonowania ludzkich istot, co miało już miejsce w czasach starożytnych kiedy czynili to potomkowie Henocha w rejonie Syriusza.
Jednakże nie będą to wszystkie koszmary; znacznie bardziej zabójcza broń masowej zagłady będzie produkowana i używana, gorsza od tej produkowanej przez technologię genetyczną i gorsza od broni chemicznej. Nieodpowiedzialni politycy będą niechlubnie rządzić w towarzystwie naukowców i wojskowych, którzy im będą służyć i którzy razem z nimi dzierżyć będą śmiertelne berło i stworzą klony, które hodowane będą w całkowitym braku rozeznania między złym a dobrym, będą manipulowane naukowymi metodami by być maszynami siejącymi śmierć. Dywizja po dywizji, pozbawieni uczuć, niszczyć będą, mordować.
USA wyruszy przeciw krajom Wschodu przed wszystkimi innymi finansowymi państwami i bronić jednocześnie będzie musiało swego kraju przed intruzami ze Wschodu. We wszystkim Ameryka grać będzie najważniejszą rolę, kiedy pod pozorem zaprowadzania pokoju i walki z terroryzmem najedzie ona wiele wschodnich krajów, niszcząc i bombardując wszystko i przynosząc tysiąckrotne żniwo śmierci mieszkańcom. Polityka wojskowa USA nie będzie znać ograniczeń, także instytucje ekonomiczne i polityczne skupią się na budowie i operowaniu światowymi siłami policyjnymi, co i tak już zresztą od dawna czynią. I nie będzie temu dosyć, bo pod pozorem tak zwanej pokojowej globalizacji, amerykańscy politycy chcieć będą absolutnej kontroli w dziedzinie ekonomii.
A to wskazuje na możliwość tego, iż zapoczątkuje się Trzecia Wojna Światowa, jeśli ludzkie istoty nie obiorą kierunku, nie staną się rozumne i nie podejmą niezbędnych kroków przeciw szaleńczym machinacjom ich rządów i sił wojskowych a także wywiadów, i dopóki nie zawołają aby zatrzymały się siły nieodpowiedzialnych, którzy zatracili swą odpowiedzialność we wszystkich sferach.
Jeśli się tak nie stanie, to wiele mniejszych i większych narodów utraci niepodległość i swą kulturową tożsamość i zostanie wydana na stracenie, bo Stany Zjednoczone przejmą nad nimi władzę i będą ich uciskać w niegodziwy sposób.

W wyniku tego wiele krajów Azji, Afryki i Europy powstanie przeciw amerykańskiej hegemonii, kiedy zdadzą sobie sprawę, że czerpie ona korzyści jedynie z wojny, podbojów i wyzysku. Tą drogą wiele krajów stanie się marionetkami w rękach Ameryki i gdy nastąpi rozeznanie u ich mieszkańców i rządów, odwrócą się od USA.
Jednakże Wielkiej Wojny będzie trudno uniknąć, bowiem ludzkość na Ziemi prawdopodobnie nie zaakceptuje zmiany ku lepszemu, ku prawdziwej miłości, prawdziwej wolności i prawdziwemu pokojowi i zamiast tego dążyć będzie ku bogactwu, przyjemnościom, dobrom materialnym i nieograniczonej władzy. Stąd wielkie i zabójcze formacje czołgów się przetoczą przez kraje, kiedy bojowe samoloty i rakiety będą siać niepokój na niebie i przynosić śmierć, ruinę i zniszczenie, i unicestwiać będą kraje i ludzi.

Jeśli Trzecia Wojna Światowa wybuchnie - jak wskazują kalkulacje i obserwacje dotyczące teraźniejszości i kilku następnych dekad, wówczas, tak jak i obecnie, ludność cywilna poniesie ciężar cierpień tej ogólnej katastrofy, jednakże nie ostatniej. Wina spoczywać będzie na bezmyślnych naukowcach, którzy poprzez klonowanie stworzą ludzkie maszyny dla celów militarnych, pozbawione wszelkich uczuć. Stworzą też siejące ogromne zniszczenie, pochłaniające wszystko, komputeropodobne bronie. W tym samym czasie, niebezpieczeństwo stanie się realne, ludzkie maszyny, wojskowe klony zyskają niezależność i pod swym własnym dowództwem przyniosą śmierć, zniszczenie i unicestwienie dla ludzi na Ziemi i dla całej planety. Cała planeta stanie się areną nieporównywalnych cierpień, jakie nigdy przedtem na niej nie istniały. Straszne rzeczy trwać będą przez 888 dni i spowodują, że cywilizacja upadnie. Straszny scenariusz ciągnąc się będzie dalej i epidemie, różne choroby a także wielki głód rozprzestrzeni się wśród ludu w czasie gdy ekonomia całego świata legnie i nie będzie już się produkować żadnych dóbr. Wszelkiego rodzaju jedzenie i lekarstwa będą racjonowane. Szaleństwo wojny rozszerzy się nie tylko przez ląd a katastrofa siana będzie na oceanach, w atmosferze, a nawet w przestrzeni kosmicznej. Jednakże będą osady pod oceanami, które powstaną w przyszłości i zostaną zaatakowane i zniszczone przynosząc śmierć wielu tysiącom ludzi. Stamtąd też wyłoni się następna zguba, bo w miastach pod oceanem sformują się bandy podwodnych piratów, którzy przyłączą się do zniszczeń zatapiając flotę nawodną.

I w tym czasie stanie się realna możliwość, że pozaziemskie siły zainterweniują przeciwko przemysłowym potęgom Zachodu, bo to oni odpowiedzialni będą za ekstremalną i ogromną katastrofę nadchodzących złych czasów. Pozaziemianie porzucą swą anonimowość i wyjdą z ukrycia by towarzyszyć tym, którzy są terroryzowani przez nierozumne działania zachodnich krajów, jeśli zajdzie taka konieczność.

Na dodatek zdarzą się apokaliptyczne naturalne katastrofy, które spowodują, że Europa się zatrzęsie; jednakże Europa będzie istnieć, nawet po przecierpieniu ogromnych zniszczeń.

ZNISZCZENIA W PÓŁNOCNEJ AMERYCE

Daleko na Zachodzie będzie inaczej; Stany Zjednoczone Ameryki będą krajem totalnego zniszczenia. Przyczyn tego będzie wiele. Z jej konfliktami globalnymi, które są ciągle przez nią prowokowane i które ciągnąć się będą dalej w przyszłość, Ameryka spowoduje ogromną do siebie nienawiść, o zasięgu światowym, w wielu krajach. Jako wynik tego, Ameryka doświadczy wielkich katastrof, których wymiar jest dla ludzi na Ziemi niewyobrażalny. Zniszczenie WTC, Centrum Handlu Światowego, przez terrorystów będzie jedynie początkiem. Wszystkie te apokaliptyczne wydarzenia nie będą spowodowane jedynie przez użycie niewiarygodnie zabójczej i niszczycielskiej broni - jak chemiczna, laserowa i inne - ale i przez sklonowane zabójcze maszyny; w dodatku do tego Ziemia i przyroda, maltretowana aż do samej głębi przez nieodpowiedzialne ludzkie istoty z Ziemi, powstanie i spowoduje zniszczenie, które przyniesie śmierć ludziom na Ziemi. Potężne burze z piorunami i gigantyczne huragany przetoczą się przez USA, powodując dewastację, zniszczenie i unicestwienie, jakie od nie pamiętnych czasów nie miały tam miejsca. Nie tylko Ameryka bowiem i inne, uprzemysłowione zachodnie kraje, które istnieć będą jeszcze na początku nowego milenium poczuwać się, że mogą dominować nad rozwijającymi się krajami, to znaczy Krajami Trzeciego Świata, wkrótce nie tylko utracą nad nimi wpływy ale będą się musiały przed nimi bronić.
Zgodnie z przepowiedniami Henocha, prawda o uprzemysłowionych krajach Zachodu jest taka, że im się jedynie zdaje, iż są cywilizacjami w pełnym tego słowa znaczeniu, a w prawdzie nie są, bo od końca XX wieku i na początku trzeciego tysiąclecia lekceważyć będą prawdziwą miłość, prawdę, wolność i prawdziwą mądrość tak samo jak prawdziwy pokój wraz z wszystkimi innymi wartościami humanitaryzmu i prawdziwymi wartościami istnienia mężczyzn i kobiet.

Ale nawet te wszystkie straszliwe wydarzenie nie powstrzymają USA przed kontynuowaniem ich działań przeciw innym krajom. Nawet wtedy, gdy północnoamerykański kontynent zostanie uderzony przez najstraszliwsze katastrofy jakich kiedykolwiek zostały odnotowane, złe siły wojskowe doprowadzą do dewastacji wśród skomputeryzowanych i nuklearnych, biologicznych i chemicznych broni, wskutek czego dojdzie do tego, iż kontrolowane komputerowo bronie uniezależnią się i ludzie nie będą mogli ich już kontrolować. Taka jest więc najważniejsza część proroctw Henocha.

Specjalnie optymistycznie to one nie są, ale może nie wszystkie się sprawdzą.
Problem w tym, że faktycznie rząd USA, zmierza w nieciekawym kierunku.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
yannu
Gość

PostWysłany: Pon 9:27, 09 Sty 2012    Temat postu: j.w.

... a potem wypisywacze głupot, zapadną sie ze wstydu pod ziemię. Hough!
Powrót do góry
Piterslow51Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Brzozów

PostWysłany: Wto 14:05, 13 Maj 2014    Temat postu:

ok

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Stalon_85Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bełchatów

PostWysłany: Śro 18:50, 25 Cze 2014    Temat postu:

ciekawe!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
art
Gość

PostWysłany: Pią 0:37, 11 Lip 2014    Temat postu: Re: j.w.

yannu napisał:
... a potem wypisywacze głupot, zapadną sie ze wstydu pod ziemię. Hough!


...o ile wrócą do rzeczywistości z wymiaru fantazji przerażających
Laughing
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apokalipsa Strona Główna » Proroctwa Henocha Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
  ::  
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group   ::   template subEarth by Kisioł. Programosy   ::  
Regulamin