Apokalipsa
zbiór proroctw i przepowiedni...
FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Galerie  ::  Rejestracja  ::  Profil  ::  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ::  Zaloguj


I. Oblicze III wojny światowej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apokalipsa Strona Główna » Trzecia Wojna Światowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Axel
Administrator
Administrator


Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 63
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 21:02, 02 Mar 2007    Temat postu: I. Oblicze III wojny światowej

Po drugiej wielkiej walce pomiędzy narodami nadejdzie trzecia wszechświatowa pożoga, która o wszystkim zadecyduje. Będzie całkowicie nowa broń. Jednego dnia wyginie więcej ludzi niż we wszystkich uprzednich wojnach razem wziętych. W bitwach używane będą sztuczne strzelby. Wydarzą się gigantyczne katastrofy. Mając oczy szeroko otwarte, narody Ziemi zstąpią prosto w otchłań katastrofy. Nie będą oni świadomi tego, co się dzieje, a ci co będą wiedzieć i podzielą się wiedzą, zostaną uciszeni. Wszystko będzie inny niż przedtem i w wielu miejscach na Ziemi powstaną wielkie cmentarze. W trzeciej wielkiej wojnie koniec spotka wiele narodów.
Stormberger (XVIII wiek)

Jedynie wojna pozostaje na koniec, by ocalić ludzkość. Dopiero gdy świat nasyci się krwią, zniszczeniem i przemocą, obudzi się z obecnego koszmaru szaleńca - w ten sposób zatem nadchodząca "wojna wojen" mieści się w ustalonym porządku rzeczy.
Cheiro (1925), CWP

Wszystek postęp poczyniony przez człowieka będzie skazany na zagładę.
Rękopis z Montrealu, Kanada (1888)

Rosja obmyśla stworzenie systemu elektronicznego, który będzie w stanie unieruchomić amerykańską łączność za jednym naciśnięciem guzika. Połączenie z satelitami na orbicie byłoby wtedy przerwane, przez co USA zostałyby pozbawione szybkiego dopływu informacji i w rezultacie byłyby bezbronne, gdyby w tym samym czasie został przeprowadzony niespodziewany atak.
Duchowi przewodnicy Ruth Montgomery (1985), ALNS


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość


PostWysłany: Wto 16:32, 14 Kwi 2009    Temat postu:

Twoje Forum pełne jest negatywnej energii. Szkoda czasu na czytanie tych bzdur.
Powrót do góry
Gość


PostWysłany: Nie 7:45, 21 Lis 2010    Temat postu:

Minęło pół roku a tutaj dalej widzę to samo!
Powrót do góry
ErikDołączył: 29 Paź 2010
Posty: 98
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 16:37, 21 Lis 2010    Temat postu:

Mimo, że też nie znam staroprowansalskiego, to myślę jednak, iż niekiedy analiza tekstów Nostradamusa nie jest konieczna do zrozumienia jego przesłania. I , mimo nieznajomości używanych przez Nostradamusa do spisywania swych tekstów języków, jest to możliwe, gdyż oprócz francuskiego używał on też idiomów, anagramów, łaciny , hebrajskiego i tak dalej, a przy tym był jeszcze zakodowany.Moja przygoda z Nostadamusem zaczęła się dość dawno temu, lecz jedną z ważniejszych z nim związanych wydarzeń był lipiec 1999 roku i słynny czterowiersz mistrza proroctwa. Mówił on tam o przyszłych wydarzeniach związanych z lipcem 1999 roku.

A oto ów czterowiersz w oryginale:
Quatrain 10,72 FRA>
„L'an mil neuf cens nonante neuf sept mois,
Du ciel viendra un grand Roy d'effrayeur:
Resusciter le grand Roy d'Angolmois,
Auant apres Mars regner par bon-heur”

.
Polskie tłumaczenie:
„Rok tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiąt dziewięć siedem miesięcy,
Z nieba zstąpi wielki król trwogi (przerażenia):
Wskrzesić wielkiego króla Angoulmois,
Przedtem, potem Mars panować (panować będzie) szczęśliwie”.

Lecz od początku, kiedy dowiedziałem się, że w tym okresie będzie w Europie widoczne całkowite zaćmienie Słońca sądziłem, że właśnie w tym wydarzeniu należy upatrywać odpowiedzi na zagadkę Nostradamusa. Szczególnie, że aż pięć planet ustawić się miało w konfigurację "wielkiego krzyża", poza tym, oprócz Słońca i Księżyca, będą to takie planety złoczynne jak: Mars, Saturn i Uran.

Z reguły czterowiersz 10, 72 był na ogół tłumaczony jako zapowiedź III wojny światowej.

Teraz z perspektywy czasu nikt już zapewne nie pamięta tego okresu, a większość tych, którzy jednak pamiętają, są zdania, że nic takiego wówczas się nie zdarzyło.

Ja jednak w jakiś niepojęty dla siebie sposób odczuwałem, iż chodzi tutaj o fale trzęsień ziemi, która właśnie wówczas nawiedziła świat w ciągu kilku tygodni po zaćmieniu.

Całe pięć miesięcy z dokładnością do jednego dnia, zawsze blisko nowiu księżyca prorokowałem silne trzęsienia Ziemi, po których telefonowali do mnie znajomi i członkowie rodziny z jakimś zachwytem w głosie oznajmiając, że miałem rację.

Niestety nie mogłem uświadomić im, że tak naprawdę to niema się czym egzaltować ponieważ tam gdzieś giną ludzie.

Nawet dokonałem pewnych spostrzeżeń co do ewentualnego schematu takich zdarzeń jak trzęsienia Ziemi, ale nikogo do kogo się z tym zwróciłem to nie obchodziło.


Czy jest możliwe, aby niejako upić się wolnością niemyślenia stereotypami, aby zapomnieć na moment o tradycji i religii ojców, tylko po to, aby móc niby ktoś zupełnie nowy brać sobie z całej skarbnicy wiedzy tylko to, co jest twórcze i prawdziwe?

Ja tak zrobiłem, czy było to odurzenie? Może tak- ale mimo iż odczuwam przeświadczenie o prawidłowym kierunku, jednocześnie wiem, że„ Nikt nie jest prorokiem we własnym kraju”(Mt. 13,57).

Ta niewiadoma, której wszyscy w jakiś sposób szukamy, stanowi jednak dla wielu barierę nie do przebrnięcia, albowiem ludzie wolą nawet te pewniki bez pokrycia, niż jak najlepszą nawet szansę.

Nikt więc nawet nie ma szansy za życia zostać wieszczem wśród swoich.


Kiedy kilka dni po tym jak w Nowym Jorku zostały zniszczone wieże „The Twin Towers World Trade Center”, zatelefonował do mnie kolega z zapytaniem czy naprawdę w Quatrianach Nostradamusa jest mowa o zniszczeniu nowojorskich wież, o czym podobno mój wspomniany znajomy miał przeczytać w jakiejś gazecie.

Czasem znajomi radzili się mnie w sprawach związanych z „NIEZNANYM”, tak też i tym razem znajomy ufał mojej wiedzy w tej materii.

Ja jednak wcale nie potwierdziłem prasowych wieści przekazując i tłumacząc jemu, że w „Centuriach” (Wieki) Nostradamusa na pewno nie ma takiego tekstu przepowiedni jaki zacytował mi znajomy. Lecz obiecałem jemu jeszcze raz sprawdzić cały ocalały zbiór. Choć oczywiście nie było tam wydrukowanego w prasie tekstu, ale było jednak coś?

We wszystkich pozostałościach po 12 księgach Nostradamusa odnalazłem wiele Czterowierszy (Quatriany) wspominających „Nowe Miasto”. Skojarzenie z Nowym Jorkiem było dla mnie oczywiste, ale prócz zakodowanego proroctwa o zburzeniu wież było jeszcze powiedziane, coś takiego, że jeśli Król (w tym przypadku moim zdaniem, może chodzić o prezydenta.) nie wybaczy tym, którzy zaatakowali go w samobójczym ataku, to nastanie straszna wojna.

Tak więc odnajdując tak ważne, jak mi się wydawało informacje z przepowiedni Nostradamusa, zaprosiłem do siebie do domu kilkanaście osób, aby móc przynajmniej omówić to owe zagrożenie.

Jednak prelekcja szybko zamieniła się w balangę zmuszając mnie( z moimi książkami i wykresami) do upicia się z powodu ignorancji zaproszonych osób.

Oczywiście, że może byśmy nic nie zdziałali, aby nie dopuścić do zaistniałej niedługo później wojny i nieuniknionego, lecz przerażające było to, że nikt nawet nie próbował.


Ze względu na sposób zapisu, formę centurii i szyfr przepowiednie Nostradamusa są często błędnie tłumaczone lub wręcz zakłamywane przez różnego rodzaju oszustów i hochsztaplerów .

Pojawiają się cytaty, których nie stworzył Nostradamus lub połączenia fragmentów różnych przepowiedni, niełączących się ze sobą. Lecz te już odszyfrowane proroctwa według pewnych źródeł, w kwestii zaistniałego prawdopodobieństwa mają się jak 1 : 1000 000 000 000. (jeden do biliona).


Kilka Quatrianów Nostradamusa mówiących o „nowym mieście”

Quatrain 1,24FRA> A cit neufue pensif pour condemner, L'oisel de proye au ciel se vient offrir: Apres victoire captifs pardonner, Cremone & Mantoue grands maux aura souffert ANG>At the New City he is thoughtful to condemn; the bird of prey offers himself to the gods. After victory he pardons his captives. At Cremona and Mantua great hardships will be suffered.

Quatrain 1,87 FRA> Ennosigee feu du centre de terre. Fera trembler au tour de cit neufue: Deux grands rochiers long temps feront la guerre, Puis Arethuse rougira nouveau fleuve ANG> Earthshaking fire from the centre of the earth will cause tremors around the New City. Two great rocks will war for a long time, then Arethusa will redden a new river. POL> Wulkaniczny ogień ze środka ziemi, Zatrzęsie ziemią wokół nowego miasta, Dwie wielkie skały będą długo walczyły, Potem Arteusa zaczerwieni nową rzekę. ( Tu może chodzić o erupcję wulkanu lub o zamach na Nowy Jork ? Ogień ze środka ziemi, Wstrząsnie wieżami w Nowym Mieście Dwie wielkie skały (wieże) spowodują długą wojnę I wtedy Arethusa zabarwi krwią nową rzekę

.Quatrain 4,95 FRA> Le regne deux l'aiss bien peu tiendront, Trois ans sept mois passez feront la guere Les deux Vestales contre rebelleront, Victor puisnay en Armenique terre ANG> The realm left to two they will hold it very briefly, Three years and seven months passed by they will make war: The two Vestals will rebel in opposition, Victor the younger in the land of Brittany.

Quatrain 9,92 FRA> Le Roy voudra en cit neufue entrer, Par ennemis expugner l'on viendra Captif libere faux dire & perpetrer, Roy dehors estre, loin d'ennemis tiendra.ANG> The King will want to enter the new city, Through its enemies they will come to subdue it: Captive free falsely to speak and act, King to be outside, he will keep far from the enemy. Pol>W 92 czterowierszu 9-tej księgi, że „Król będzie chciał wejść do nowego miasta, Przez wrogów oni będą musieli się poddać, Uwolniony fałszywie mówi i działa, Król będzie trzymany daleko od wroga.

Quatrain 10,49 FRA> Iardin du monde aupres de cit neufue, Dans le chemin des montaignes cauees: Sera saisi & plong dans la Cuve, Beuuant par force eaux soulphre enuenimees.ANG> Garden of the world near the new city, In the path of the hollow mountains: It will be seized and plunged into the Tub, Forced to drink waters poisoned by sulfur. POL> Ogród świata w pobliżu nowego miasta Na ścieżce pośród zapadłych gór ( gór, które zapadły się runęły) prowadzącej w dół (do otchłani, szybu) zmuszony pić wodę zatruta siarką.

Ostatnio odpowiedziałem pewnemu facetowi, że niekoniecznie trzeba znać francuski, aby móc pojąć przepowiednie. Jak i o tym, iż w 1999 też miała być III wojna, ale jakoś się upiekło, przynajmniej na pierwszy rzut oka tak to by mogło wyglądać. Moim zdaniem (jeśli mogę takie mieć), wojny nie powinno jeszcze być, gdyż Żydzi nie odbudowali świątyni Salomona, a to jest lub powinno być jednym ze składowch w większości przepowiedni ludzi związanych z Europą i zachodnim światem. Tak, że Armagedonu nie powinno być, chyba że źle rozumiemy pojęcie świątyni lub zarówno Żydzi jak i Jan w "Apokalipsie" się mylą.
Mateusz 24,15-22 chodzi o zbezczeszczenie przyszłej świątyni, co ma być powodem do wojny.

http://www.youtube.com/watch?v=R5vIDI71LAw&feature=related

Jak zwykle za nim są inne Trzeba zobaczyć !


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Erik dnia Nie 16:45, 21 Lis 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ErikDołączył: 29 Paź 2010
Posty: 98
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 21:04, 23 Lis 2010    Temat postu:

Nowe wieści ze świata.
[link widoczny dla zalogowanych] i-pln-kto-wydal-,1,3793695,wiadomosc.html
i przepowiednia Baby Vangi o poczatku III wojny światowej 10 listopada 2010, w kalendarzu juliańskim jaki obowiązywał na Bałkanach , nasz 23 listopada to jest obecny w kalendarzu gregoriańskim 10 listopada.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
merkabaDołączył: 23 Lis 2010
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 21:22, 23 Lis 2010    Temat postu:

W Korei w miejscowości Naju Maryja płacze nad światem biegnącym ku własnej zgubie. W orędziach, przekazywanych za pośrednictwem Julii, Maryja zapowiada zwycięstwo nad szatanem i nadejście chwalebnego Królestwa Jezusa oraz wskazuje jasny program naszego ocalenia, które jest jeszcze możliwe:
- życie oparte na zawierzeniu Jej Niepokalanemu Sercu, które może stać się dla nas prawdziwą Arką Zbawienia, niezwyciężoną tarczą w walce z szatanem;
- wyrzeczenie się siebie i oddanie się Matce Bożej z pragnieniem współpracy w zbawianiu świata przez modlitwę, ofiarę i cierpienie;
- powrót do częstej sakramentalnej spowiedzi i do godnego przyjmowania Jezusa w Komunii św. oraz częste adorowanie Go, obecnego prawdziwie w Eucharystii; praktykowanie czwartkowych «świętych godzin» przed Najświętszym Sakramentem;
- zaprzestanie zabijania nienarodzonych dzieci;
- wytrwanie w wierności Papieżowi;
- modlitwa za duchowieństwo, stanowiące obecnie szczególny cel ataków szatana;
- oddawanie czci Maryi, pocieszanie Jej oraz wynagradzanie za doznane zniewagi poprzez nabożeństwo pierwszych sobót i wierne odmawianie Różańca.5 lipca 1989 r.
„Trzecia wojna światowa jest już bliska z powodu samych ludzi. Dlatego proszę wszystkie Moje dzieci, by codziennie odmawiały różaniec o pokój.”

14 października 1989 r.
… kara Boża już wkrótce spadnie na cały świat… Wkrótce świat znajdzie się w niezwykle krytycznej sytuacji… Jeśli nie porzucicie drogi zła i nie wejdziecie na drogę wiodącą do nieba, żyjąc Moimi orędziami, to tak jak lud izraelski… mógł wejść – a nie wszedł – do wychwalanego kraju Kanaan, tak i wy nie unikniecie trzeciej wojny swiatowej…

26 listopada 1989 r
… Żaden jednak człowiek nie zdaje sobie sprawy z wydarzeń, które wkrótce was spotkają… Upadnie także granica wschodnich Niemiec (trzy tyg. później, 16 grudnia Izba Ludowa NRD podjeła uchwałę o przyłączeniu NRD do RFN, przyp. mój) … żelazna kurtyna, która dzieli północną i południową Koreę, załamie się…Ale jeśli mnie nie usłuchacie, wówczas świat stanie się morzem ognia w trzeciej wojnie światowej…

29 stycznia 1991 r.
… Już mozna usłyszeć szalejącą burzę. Świat wkrótce zostanie porwany przez te burzę. Jak straszny wówczas bedzie lęk Mojego Matczynego Serca w niebie, gdy na to wszystko będę musiała patrzeć!… będziecie znosić próby w formie zagrażających gwałtów, wojen i spustoszeń… srożąca się przemoc spiętrza się jak wysokie fale. Wszystko to spowoduje wojnę…

dzieckonmp.wordpress


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
hiromiDołączył: 24 Lis 2010
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Śro 15:52, 24 Lis 2010    Temat postu:

Witam,

ciekawie zapowiada się rozwiniecie tematu przepowiedni Baby Wangi.


Jestem przekonany, że pewne niewytłumaczalne zjawiska mają miejsce ale już ich interpretacja pozostawia wiele do życzenia.

Po pierwsze primo - często język, w którym są proroctwa pisane wygasł lub jest mało nieznany.
Po drugie primo - dobierane są fakty zbieżne z proroctwem a pomijane te, które nie pasują do koncepcji.

Ja skłaniam się do analizy tych drugich - może jednak jest w nich ukryte przesłanie?

Tak czy owak - kolejna zagwozdka.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ErikDołączył: 29 Paź 2010
Posty: 98
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 18:06, 24 Lis 2010    Temat postu:

Zgadzam się z tobą, na „proroctwa” (tutejszy dział dotyczący Nostradamusa) „REMEK” napisał coś takiego
"Metalowe ptaki rozdzielą na zawsze dwóch braci"
Lech i Jarosław Kaczyńscy są rozdzieleni.
Pisało, że toś ze wschodu ma nas napaść.
Przepowiednie Nostradamusa, mimo, że jak myślę mieszczą w sobie jakąś „prawdę objawioną”, lecz już wielokrotnie były wykorzystywane do różnych celów przez różnych ludzi.
DZIĘKI ZA PODJĘCIE TEMATU ERIK.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Erik dnia Śro 18:07, 24 Lis 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
remekDołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bielsko Biała

PostWysłany: Czw 22:09, 09 Gru 2010    Temat postu: Mobus

Z Nostradamusem jak z Biblią każdy czyta to samo a wychodzi mu co innego.
Lista Mabusów

obaMA + Barack + from the US

Osa(ma Bus)h.

Abu Musab al-Zarqawi - Musab is an anagram of Mabus

+ moja opinia Ki(m) Dz(o)ng (Un)
m + o+ b+ un = mobun = mobus.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apokalipsa Strona Główna » Trzecia Wojna Światowa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
  ::  
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group   ::   template subEarth by Kisioł. Programosy   ::  
Regulamin