Apokalipsa
zbiór proroctw i przepowiedni...
FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Galerie  ::  Rejestracja  ::  Profil  ::  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ::  Zaloguj


Zagłada atomowa USA i Londynu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apokalipsa Strona Główna » Przepowiednie dotyczące Polski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogusław
Gość

PostWysłany: Pon 10:56, 11 Mar 2013    Temat postu:

Widzisz Ilonko, większość ma to gdzieś, a Ty sama nie rozumiesz, że ta przemiana na lepsze... koniec rzymko-katolickiego porządku, koniec zła i Kali Jugi.
Uważasz to za koniec świata, a ja za rewolucję świadomości. Jeśli masz problem ze sobą to poszukaj swogeo spowiednika lub psychologa. A może po prostu sexu dobrego ci brak, dlatego piszesz na wszelkich forumach steki nienawiści!?!?
Powrót do góry
ilonaRóżaDołączył: 15 Lut 2010
Posty: 108
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 17:39, 02 Kwi 2013    Temat postu:

Pisałam do was długo. Chciałam, abyście się obudzili, żebyście przeczuli, jaki los czeka Amerykę i was samych - podłączonych do światowego systemu, ale nie chcieliście tego przyjąć do wiadomości. Jest mi bardzo smutno z tego powodu i zastanawiam się - JAK MOŻECIE O TYM NIE WIEDZIEĆ??? Jak możecie myśleć, że świat taki, jaki jest na dzień dzisiejszy, to jest 2 kwietnia 2013 - będzie trwał jeszcze długo i długo... Nie możecie zrozumieć mnie, a ja nie mogę zrozumieć was...

Serce wyrywa mi się, aby wam o tym powiedzieć - aby wam wykrzyczeć - Stany Zjednoczone wykonują własnie ostatnie podrygi swego istnienia - ale wy jesteście jakby wprowadzeni w trans.

Wiele razy się nad tym zastanawiałam - Jak możecie się zachowywać, jak gdyby nigdy nic? Dlaczego nie wiecie? Dlaczego nie przeczuwacie?

Dziś na myśl przyszła mi odpowiedź. A słowa te pochodzą z Apokalipsy św Jana, na Czasy Ostateczne - bo jesteście upojeni pucharem obrzydliwości Wielkiej Nierządnicy. Stany Zjednoczone - Wielka Nierządnica - upoiła narody, jesteście upojeni, uśpieni, wprowadzeni w trans. Pijecie obrzydliwości, dlatego nie przeczuwacie prawdy.

Zatem napiszę jeszcze raz - może choć jedna dusza się obudzi: KONIEC STANÓW ZJEDNOCZONYCH - PADNĄ RAŻONE OGNIEM ATOMOWYM


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość


PostWysłany: Pią 13:39, 09 Sie 2013    Temat postu:

ludzie co WY palicie???napiszcie mi co to jest, chętnie się nakręcę Laughing
Powrót do góry
Gość


PostWysłany: Pią 13:44, 09 Sie 2013    Temat postu:

Ilono Jesteś Wielka Laughing i jeszcze rośniesz,odstaw leki bo i tak Ci nie pomagają!
Powrót do góry
Szalony Bodzio
Gość

PostWysłany: Śro 1:42, 14 Sie 2013    Temat postu:

Czytałaś Mikołaj Rozbicki jak nie to poczytaj.
Na świecie nie ma zła jest tylko brak Boga.
Poczytajcie Albert Einstein Bóg a Nauka.
Powrót do góry
Peter
Gość

PostWysłany: Sob 14:22, 17 Sie 2013    Temat postu: Króleswo mego Ojca nie jest z Tego świata ..

Zastanawia mnie czym są przepowiednie ? komu mają służyć, człowiekowi jako straszak dla poprawy własnego egozistycznego pazernego postępowania wobec siebie, innych? Zastanawiam się kto napisał Stary Testament - gdzie ukazywany jest Bóg jako surowy, bezwzględny, zazdrosny a przecież w Nowym Testamencie Pan nasz Jezus określa Boga jako miłujacego każdego z nas napełnionego bezgraniczna miłością. Sam jako Syn podkreśla "nikt nie jest dobry tylko Bóg Ojciec '' Powróce do Starego Testamentu do Ksiegi Salomona, czy ktoś zauważył jak opisany jest charakter człowieka? Gdy porównuje CZŁOWIEKA z czasów Pana Jezusa z dzisiejszym człowiekiem to śmiem twierdzić, że tak naprawdę jako ludzkość nic się nie zmieniliśmy (to jest przykre bo zmarnowalismy 2000lat)
Zapewne wielu z PAŃSTWA wie że człowiek z natury jest ZŁY ( to byłoby potwierdzeniem grzechu pierworodnego ) To potwierdza mój sposób postrzegania ludzkosci na bazie własnych doświadczeń oraz anlizowania historii człowieka.

Podstawą filozoficznej refleksji Machiavellego był pogląd, że społeczeństwo jest obszarem ścierania się przeciwstawnych sił, zaś wszelkie działania oraz ich skutki podlegają określonym prawidłowościom. Natura ludzka jest niezmiennie zła, działania podejmowane przez człowieka powodują nieuchronne konsekwencje, które można przewidzieć wyciągając wnioski z historii. W atomistycznym pojmowaniu rzeczywistości przez Machiavellego istnieje jednak element niepewności, który zależy od ulegających zmianom okoliczności ludzkich działań. Stałe czynniki mogą tworzyć niezliczoną ilość kombinacji, dzięki którym powstają nowe sytuacje.94

W centrum filozoficznych zainteresowań Machiavellego, zgodnie z humanistycznym duchem epoki renesansu, znajdował się człowiek. "Ludzie - wywodził - są atomami społeczeństwa. Z natury są źli. Ten fakt wywiera istotny wpływ na zachowanie zarówno poszczególnych jednostek, jak i całości. Zła nie traktował autor Il Principe bynajmniej jako kategorii transcendentnej, lecz jako rezultat wynikający z relacji człowiek - przyroda. Stąd, by poznać mechanizm jego powstawania, należy zwrócić uwagę na dyspozycje psychiczne człowieka, one są bowiem sprężynami jego działania. Dla Machiavellego źródłem akcji każdego człowieka jest jego osobisty interes, na który składają się różnorodne potrzeby. (...) W związku z tym, że człowiek dąży do maksymalnego zaspokojenia swoich potrzeb, działa wbrew postanowieniom prawnym i normom moralnym. Chwyta się podstępu i zbrodni"

Pytanie , które mnie od dawien dawna nutrtuje to kto posiął ogrom wiedzy o ludzkości, człowieku ? .......Czy nie ten kto ma cały system finansowy światowy w własnych rękach, kim zatem są ci którzy sprawują władzę nad ludzkością, którzy pociagją za "sznurki"
Stary i Nowy Testament wskazuje, że władza na ziemi pochodzi od Boga?
Jeśli tak to ma to jakiś sens musimy się jej podporządkować i ufam iż działają w dobrym celu bo anarchia, rewolucje , wojny prowadzą do ogromu krzywd wobec ludzkości- tylko to co widzimy i wiemy z historii napawa zgrozą, gdzie nasuwaja się cytat " ludzie, ludziom zgotowali ten los" a odnosi się do obozów koncenracyjnych.

Zatem wielu powie gdzie wtedy był Bóg ? ale ja marny pył "z prochu powstałeś i do prochu powrócisz " czy mam prawo pytać gdzie był Bóg?

Zrobię przerwę i powróce do tematu przepowiedni Pani Ilony , Apokalipsa dzieje się już od dawien dawna na naszych oczach i zapytam kto ją realizuje i na czyje polecenie? Kto rezalizuje scenariusz oparty na Biblii ? przeciez to jest ogrmne przedsięwziecie logistyczne na całą ziemską egzystencję i bez człowieka nie może się obejść - ludzkość musi w tym uczestniczyć. Tylko jednen naród może to zrealizować i ten naród jest wskazany w Biblii, ba nawet powiedziane jest "będziesz rządził żelazną reką" Nikt mu się nie sprzeciwi, Ci co posiądą wiedzę nic nie będą wstanie zrobić ....ONI wiedzą i znają nasze słabości bo w rzeczy samej mimo, że mamy wiedzę nic a nic nie jest wstanie ich powstrzymać
a my sami nie mamy takiego sprytu aby temu zapowiedz.
Zatem tylko oczekiwanie na przybyszów z kosmosu, na Orszak Boski możemy liczyć . Zaprawdę tak ? Pozostaje nam modlitwa do Boga ?
Bo przecież powiedziane jest "Kólestwo Mego Ojca nie jest z tego świata ale ten świat należy do Króletwa Mego Ojca" Czy nie wypowiedział tych słów Pan nasz Jezus ?
Dziwnym zbiegeim cała Apokalipsa i przepowiednie odnosza się do Bibblii ?Ale powiedziano jest, że nikt nie zna dnia i godziny końca świata w którym to pojeciu wielu z nas ma różne zdanie ( jedni uważają , że ziemia przechodzi w inny wymiar , inni że weszła z drogi Ryby na drogę Wodnika i nie wiąże się to z końcem świata tylko przemiana wewnętrzną człowieka a jeszcze inni że jest Armagedon a wszystko dzieje się na naszych oczach , kolejni powiedza to brednie i tak można wyliczać
Zatem reasumując pozostaje nam którzy wierzą modlitwa, udoskonalanie samego siebie w oczekiwaniu, że Pan nasz Bóg i Jezus pomoże mam przeżyć to życie tak aby innym nie wyrzadzać krzywdy, bądż ja ograniczyć do minimum.
To co przyniesie jutrzejszy dzień nie wie nikt bo jesteśmy śmiertelni.] i tak naprawde nie dożyjemy.

Przedstawiłem wyłącznie mój pogląd i może się z nim każdy nie zgodzić ale to mój pogląd i wątpliwości jakie przynosi świat ziemskiej pielgrzymki i gdyby ktoś zapytał mnie czy chciałbym tu powrócić odpowiem NIE.
To nie mój świat i nie moja bajka, wolę bardziej spokojne klimaty, gdzie nie ma krzywd, wojen,chorób , cierpienia etc.etc.
Osoby, które realizują pozytyne afirmację powiedzą, że człowiek sam wybiera ziemię, rodziców przed narodzeniem więc i wam odpowiem, popełniłem błąd robiąc sobie taką jazdę w życiu ziemskim, nie mniej WIARA to podstwa do przetrwania i tylko wiara w Boga i Pan naszego Jezusa Chrystusa daje mi siłę na przetrwanie i doświadczanie dobra, miłości od INNYCH ludzi, miłości tej prawdziwej na wzór miłości Jezusa tych w których świat dzisiejszy jest ubogi mimo, że jest nas aż 8miliardów

Pozdrawiam

Życzę wszystkim radości , spokoju i szczęścia.

Wink
Peter
Powrót do góry
Wiatr1000
Gość

PostWysłany: Nie 18:35, 11 Maj 2014    Temat postu:

Ja kiedyś w trakcie medytacji chciałem się od Mistrza dowiedzieć co jest celem mojego zycia. Po medytacji w której (nie)fortunnie zasnąłem miałem sen..

Obudziłem się w starym opuszczonym budynku. I z myślą spotkania szedłem schodami na góre. Na połowie klatki schodowej wyszła postać poweidziała że "wszyscy są na dole".

Zeszliśmy na dół i rzeczywiście były postacie. Każdego jakiś cudem znałem. Przywitaliśmy się uściskiem - tak zwany "misiem". Pamiętam że jeden był "pulchniejszy". Wyszlyśmy na dwór.

Naprzeciwko był wiekszy budynek zakładu czy czegoś podobnego. Również opuszczony bez szyb itd.

Podeszliśmy z lewej do poręczy. Spojrzeliśmy w dół na piękne zaparkowane auta. W pewnym momencie przybyła wielka fala która zmyła wszystkie te auta.

Odeszliśmy. Ja i jeszcze jednao osoba. Rozmawialiśmy o tych autach i usłyszałem że wszystkie auta miały "zaciągnięty dodatkwoy ręczny hamulec".

Skręciliśmy w lewo za budynkiem który stał po lewej naszej stronie, ten wielki.

Zobaczyłem postać stojącą na małej górce piasku. Chciałem wejść na tą górkę. Wysoką na tylko pół metra. Obsuwałem się i wgramoliłem się dopeiro na czworaka.

Spytałem się:
"czy przeszkadzam w kontemplacji?"
Odpowiedziała postać: "Nie"

Obudziłem się Smile
Powrót do góry
Incepayceby80Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ćmielów

PostWysłany: Pią 20:59, 16 Maj 2014    Temat postu:

Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ŻwirekDołączył: 02 Lis 2016
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto 18:00, 20 Gru 2016    Temat postu:

Ja też miałem sen o niebezpieczeństwie bomby atomowej 3,4 lata temu. Była nawet nazwa miasta w Europie(nie Londyn) Było powiedziane głośno i ze strachem że tak się stanie jeśli nie będą ludzie się modlić więcej.
Gdy sobie czasami ten sen przypomnę to odniechciewa Mi się robić cokolwiek. Jaki sens robić coś, planować skoro miało by przyjść takie nie szczęście. A technika poszła do przodu i taka bomba może być jeszcze mocniejsza.
Ale wiem też że przyszłość nigdy nie jest ustalona raz na zawsze człowiek może prostować Świat na lepsze.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apokalipsa Strona Główna » Przepowiednie dotyczące Polski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
  ::  
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group   ::   template subEarth by Kisioł. Programosy   ::  
Regulamin