Apokalipsa
zbiór proroctw i przepowiedni...
FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Galerie  ::  Rejestracja  ::  Profil  ::  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ::  Zaloguj


Przepowiednie dotyczące Polski lub nawiązujące bezpośrednio
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apokalipsa Strona Główna » Przepowiednie dotyczące Polski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Axel
Administrator
Administrator


Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 63
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 21:26, 02 Mar 2007    Temat postu: Przepowiednie dotyczące Polski lub nawiązujące bezpośrednio

Istnieje cały szereg proroctw i przepowiedni, które w kontekście przekazów uzyskiwanych przez Lucynę nabierają ciekawego znaczenia. Są to proroctwa zarówno ogólne, jak i te dotyczące Polski. Często ludzie, w momencie gdy dowiadują się o Projekcie Cheopsa, zadają pytanie: "Dlaczego Polska?", "Dlaczego to wychodzi z Polski?" Uważają, że tego rodzaju projekt powinien wyjść z jakiegoś "ważniejszego" państwa. Ameryka? Japonia? Francja? Niemcy?

Nikt z nas nie potrafi odpowiedzieć na pytanie "Dlaczego Polska", ale warto może przeczytać parę przepowiedni, które pojawiły się od czasów Nostradamusa, do chwili obecnej i które wyraźnie nawiązują do zdarzeń, które rozgrywają się obecnie.

Nostradamus

"Kiedy Ryba ustąpi miejsca Wodnikowi i Wodnik obejmie władzę, ludzie znajdą klucz do bramy i brama zostanie otwarta".

Do tej przepowiedni nawiązywała równiej Lucyna w jednej ze swoich sesji. Obecnie nastała Era Wodnika, czyli "Ryba przekazała władzę Wodnikowi". "Kluczem do bramy" jest bez wątpienia mumia faraona Cheopsa, natomiast "bramą" jest Wielka Piramida, która wieEokrotnie okraślana była w sesjach Lucyna jako "Brama do innych wymiarów".

Ojciec Czesław Klimuszko

Polski zakonnik, zasłynął jako ten, który wskazał Karola Wojtyłłę jako osobę, która zasiądzie na Grodzie Piotrowym. W swoim życiu pomógł tysiącom osób, które zwracały sie do niego z prośbą o podanie faktow dotyczacych ich życia lub przyszłości Polski.

Ojciec Klimuszko wielokrotnie mówił o tym, że Polskę czeka przebiegunowanie i totalna zmiana klimatu. Radził, żeby nie wyjeżdżać z naszego kraju. Uważał, że Polska ma wspaniałe położenie i jest jednym z nielicznych miejsc, w których ludzie podczas zbliżających się zmian klimatycznych i wojen ucierpią najmniej.

- Przyjdzie taki czas, że w Polsce będzie ciepło jak na równiku, a za waszymi oknami będą rosły owoce południowe.

Ojciec Klimuszko wskazywal także Polskę jako kraj, od którego wyjdzie sygnał, który zmieni caly świat. Nie precyzował tego, ale wspominał, że Polska to wyjątkowo ważny kraj, z którego będą pochodzili ludzie, którzy zmienią świat. Mówił także o tym, że myśł z Polski będzie promieniowała na cały glob ziemski. Radził, żeby być optymistą i w ogóle nie brać pod uwagę, że będzie koniec świata.

Stefan Ossowiecki

Najwybitniejszy polski jasnowidz, bliski przyjaciel marszałka Józefa Pilsudskiego. W latach międzywojennych uchodził za najwybitniejszego jasnowidza na świecie. Organizowano specjalne pokazy, na których demonstrował swoje unikalne umiejętności. W młodości potrafił lewitować. Kładł się wtedy na plechach, po czym na oczach swiadków unosił się nad ziemią. Potem doprowadził do perfekcji umiejętność jasnowidzenia, czyli precyzyjnego odczytywania informacji dotyczących ludzi lub przedmiotów. Pod koniec życia obudziły się w nim zdolności, które można porównać tylko do tych, które posiadał Nostradamus. Ossowiecki widział przyszłość Polski. W 1938 roku podał dokładnie datę wybuchu drugiej wojny światowej, a także powiedział, że dokona się rozbiór Polski między Niemcami a Rosją. Najciekawszy fragment dotyczył tego, co mówił o dalszej przyszłości naszego kraju. Jego zdaniem Polska odegra niesłychanie ważną rolę w procesie duchowego odrodzenia świata. To właśnie nasz kraj wskazywał jako ten, który będzie wzorem dla innych

Leszek Szuman

Najwybitniejszy polski astrolog. Mieszkał w Szczecinie. Znany jest z tego, że każda osoba która zgłaszała się do niego po horoskop, trafiała do jego specjalnego archiwum. Tam w zalakowanej kopercie Szuman zapisywał datę śmierci takiego człowieka. Potem po śmierci tej osoby do Szumana zgłaszała się rodzina zmarłego, która otwierała kopertę. Na kartce była zapisana precyzyjnie data śmierci takiego człowieka.

Mało kto wie, że Leszek Szuman także przepowiadał przyszłość Polski. Mówił o tym, że Ziemię czekają okropne kataklizmy, w czasie których ucierpi także Polska. Mowił o morzach, które wystąpią z brzegów i zaleją Amerykę Północną i Europę Zachodnią. Jego opisy pasują idealnie do wizji, która jest zawarta w ksiąźce Patryka Geryla PRZEPOWIEDNIA ORIONA NA ROK 2012. Szuman ku zdumieniu swoich przyjaciół opisywał moment, kiedy na świecie stanie się powszechna wiedza starożytnych kultur. Wtedy nastąpi złoty wiek ludzkości, odrodzenie się człowieka. Radził, aby nie opuszczać Polski, lecz skoncentrować się na umacnianiu swej wiary. Był jednak pesymistą, jeśli chodzi o najbliższą przyszłość. ?Cieszę się, że nie doczekam tych wszystkich okropieństw, które czekają luEzkość? ? zwykł mawiać.

Madame Sylwia (1948)

Ta kobieta była z pochodzenia Angielką. W latach czterdziestych tuż przed śmiercią wygłosiła zdumiewającą przepowiednię, w której przewidziała, że zjednoczy się Europa. ?Widze jedną flagę, europejską flagę? ? mówiła. Narody zaczną żyć ze sobą jak bracia. NEjciekawszy fragment jej przepowiedni dotyczy tego, że kraj leżący w środku Europy odegra najwazniejszą rolę w przemianach, które czekają ludzkość. Nie wymieniła Polski, ale z opisów można wnioskować, że to właśnie o Polskę chodzi. Z małego kraju w środku Europy wyjdzie iskra, która ogranie płomieniem zmian cały świat i zmieni go na lepsze. W tym kraju po zmianach powstanie wysoka wieża, którą mają zbudować mieszkańcy. Będzie to cetrum duchowe świata. Jej zdaniem w Europie już nigdy nie będzie przelewu krwi.

Islrmayer

Szwedzki pracownik budowlany. Tuż po wojnie został przysypany ziemią i przeżył śmierć kliniczną. Od tego czasu zaczął miewać niezwykłe wizje dotyczące przyszłości świata. Widział zbliżający się kataklizm, który będzie połączony z wybuchem trzeciej wojny światowej. Ostrzegał, że kraje islamskie wykorzystaja zawieruchę powstałą w zwiazku z kataklizmem i spróbują podbić Europę. Będą starali sie wytruć ludność gazem.

- Widze złotą kreskę pyłu, która zbliża się do ludzi. Kto przekroczy tę kreske ? zginie.

Islmayer radził, że aby przeżyć, trzeba przez trzy dni nie wychodzić z domu. Uważał, że najlepiej jest w momencie wybuchu konfliktu światowego uszczelnić okna, aby gaz nie dostał się do domów. Widział cale miliony zabitych osob.

- Jeśli rzucicie ziarno w ziemię po tym co sie stanie, to zapuści ono pędy w klatkę piersiową zakopanego człowieka.

Po wojnie przewidywał okres wspaniały, gdyż ma zmienić się klimat w Europie na cieplejszy. Mówił, że w małym kraju w środku Europy powstanie centrum duchowe, które będzie swoim zasięgiem promieniowało na caly świat. Jego zdaniem dojdzie do otworzenia piramid, gdzie ludzkość znajdzie odpowiedź na wiele pytań. Wtedy także okaże się, jakie jest prawdziwe pochodzenie człowieka. Z zapisów Islrmayera wynika, że sygnal do otwarcia piramid ma wyjść z Europy, a dokona tego grupa ludzi kierowanych przez Boga.

Andrzej Gwiazda

Polski stygmatyk, mieszkający w małej miejscowości koło Lublina. Nad jego domem często widziano cudowne światła, zaś w obecnosci wielu świadków pokazała się figura przypominająca Matkę Boską. W miejscu objawienia powstał kościół. Andrzej Gwiazda mówił, że nasz kraj odegra najważniejszą rolę w zbliżających się przemianach na Ziemi. W Polsce bowiem znajdą się dzielni ludzie, którzy odważą się przekazać wiedzę duchową dla reszty ludzkości. Wspominał, że w naszym kraju powstanie centrum, coś w rodzaju ośrodka, który obejmie zasięgiem cały świat. Widzial wodę, która zaleje brzegi i potężne, kilkukilometrowe fale. Cala Ziemia zatrzęsie się, a oceany wystapią ze swoich koryt. Wszystko to potrwa bardzo krótko, po czym z powrotem Ziemia wróci na swoje miejsce. Opis ten idealnie pasuje do tego, co jest zwiazane z przebiegunowaniem Ziemi. Mówił także o człowieku, który pojawi się w Polsce i który będzie znany na całym świecie. To on będzie tym, który zapali latarnie wiedzy. Nie podawał jednak szczegółów, jak

Edgar Cayce

Słynny śpiący prorok z USA. Edgar Cayce zapadał w specjalne transe, w czasie których miewał wizje dotyczące przyszłosci świata. To on mówił o zbiżającej się na świecie katastrofie, która ma przypominać biblijny potop.

- Wystąpią morza i oceany, zatrzęsie się ziemia, zginą miliony.

Podawał jednak bardzo precyzyjny znak tych wydarzeń, bowiem wtedy znowu pojawi się Atlantyda, która teraz spoczywa pod oceanem. Cayce mówił wyraźnie o piramidzie Cheopsa i komnacie wiedzy, która jest ukryta w Gizie. Jego zdaniem ludziom uda sie dotrzeć do tej komnaty i uzyskać dostęp do nieograniczonej ilości wiedzy o ludzkości. Śpiący Prorok wspominał, że jest to starożytna wiedza Atlantów, która na początku nowego wieku ujrzy swiatło dzienne. Otwarcie Wielkiej Piramidy będzie najwiekszym wydarzeniem, które czeka ludzkość, będzie przełomem w dziejach. Podobnie jak wielu innych wizjonerów wspominał, że ta wiedza pozwoli na stworzenie maszyn latających, które wypelnią ziemskie niebo. Ostrzegał, że Ziemię w zwiazku ze zblizającą się katastrofą czekaja trzy dni ciemności. Nie widział ratunku przed katastrofą. Uważał, że ludzkość zasłużyła sobie na to, aby przeżyć upadek i powstać ponownie. Po otwarciu Wielkiej Piramidy Caysey przewidywał nastanie złotego okresu w dziejach ludzkości. Nie podał, kiedy to się

Proroctwo Wielkiej Piramidy

Korytarz Wielkiej Piramidy według wielu piramidologów jest wielką przepowiednią losów ludzkości. Każde jego załamanie, każdy szczegół symbolizuje coś, co będzie wydarzeniem w skali świata. Proroctwo piramidy zawiera informacje o zbliżającym się katakliźmie, który ma być związany z wodą, która zaleje kontynenty. Ma być wtedy zbudowany nowy świat i ma narodzić się nowy człowiek. W zbliżających się wydarzeniach ma odegrać ważną rolę Wielka Piramida, która wskaże kierunek dla całej ludzkości. Wtedy także ludziom uda się odczytać przesłanie zawarte w Piramidzie. Na Ziemię powrocą twórcy piramid, którzy pomogą ludzkości w wielkim dziele budowy nowego, lepszego świata. Według ekspertów właśnie teraz żyjemy w czasach, które proroctwo Wielkiej Piramidy nazywa "CzasEmi Ostatecznymi".


Źródło: [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość K12G
Gość

PostWysłany: Nie 2:35, 12 Sie 2007    Temat postu:

Powiem tak: Dlaczego Polska?
Własnie w Polsce urodził się i żyje obecnie Mesjasz-Król Graala-Pan Zastępów.
A jeżeli chodzi o bramę to jest to brama wiedzy do ,której "klucz" ma tylko owy Mesjasz Polak z Rodu Dawidowego.
Powrót do góry
parasol
Gość

PostWysłany: Pią 20:13, 17 Sie 2007    Temat postu:

Gość K12G napisał:
Powiem tak: Dlaczego Polska?
Własnie w Polsce urodził się i żyje obecnie Mesjasz-Król Graala-Pan Zastępów.
A jeżeli chodzi o bramę to jest to brama wiedzy do ,której "klucz" ma tylko owy Mesjasz Polak z Rodu Dawidowego.ALE Z CIEBIE DEBIL !!!
Powrót do góry
Gość


PostWysłany: Nie 13:57, 07 Paź 2007    Temat postu:

No żyję sobie, lecz daleki jestem od New Age Smile
Powrót do góry
razi
Gość

PostWysłany: Pon 14:45, 22 Paź 2007    Temat postu:

Polak z rodu Dawidowego? to niemozliwe...dlaczego? bo albo sie jest Polakiem albo jest się z rodu Dawidowego. ...i właśnie dlatego iskra wyjdzie z Polski.
...a ród Dawidowy...? hmmm ...na Madagaskar!
Powrót do góry
ja12345
Gość

PostWysłany: Wto 16:24, 25 Mar 2008    Temat postu:

debil to ty parasol ty @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@!!!!!!!!
Powrót do góry
Fredzio Zgredzio
Gość

PostWysłany: Czw 19:07, 08 Maj 2008    Temat postu:

To już nam nie żyć w takim świecie Razz Ja osobiście wierzę w ratunek Wielkiego Potwora Spaghetti, przyjdzie i nas uratuje wszystkich. Pomoże mu Bóg Szypuła i Wielki Nosorożec, który jak wiadomo wysmarkał cały świat ze swojego nosa, co spowodowało że powstały galaktyki, DNA, marihuana itp itd Dobrze będzie, owszem już jest Very Happy Ooo... a może w międzyczasie Cheopsa znajdą, uwolnią i ocucą? I wstanie i będzie nam przewodził? Podobno wiedział jak UFO produkować. Araby, Żydki, Amerykanie, Ruscy i Żółtki mogą nam skoczyć i obtoczyć Wink
Powrót do góry
Fredzio Zgredzio
Gość

PostWysłany: Czw 19:16, 08 Maj 2008    Temat postu:

Ja się nie martwię. Zejdę do piwnicy i git będzie. Już tam sobie robię sekretny buduarek z dużą ilością DVD. W przerwach między filmami zorganizuję sobie czas na modlitwę. Mam parę sucharków, przycupnę sobie i jakoś przebieduję. Co mi się może stać?

Ludzie! O co cały ten rajwach? Najwyżej umrzemy od jakiś pyłów, broni nuklearnej, albo skalarnej, EBOLI albo ch*** wie czego jeszcze. Niepotrzebnie się nakręcacie, i tak wszyscy równo wyciągniemy kopyta.

Boję się, tylko że się rozczaruję: tzn. że Wielki Potwór Spaghetti nas nie lubi, Bóg Szypuła potknie się o wiadro i też nas nie uratuje, a Wielki Nosorożec nie wysmarka nowego Wszechświata i nie zorganizuje UFO transportu. Ale czy ja jako Polak mam powody, żeby wierzyć, że świat będzie lepszy. Otóż nie! Więc czym się martwić?
Powrót do góry
Gość


PostWysłany: Wto 10:49, 08 Lip 2008    Temat postu:

CZEMU WY ZARAZ TEGO GOSCIA NAZYWACIE DEBILEM,JA MU WIERZE O TYM CO NAPISAL O TYM MESJASZU I TEJ WIEDZY CZYLI PIRAMIDA CHEOPSA BO TO JEST TA WIEDZA. I OWY MESJASZ POLAK Z RODU DAWIDOWEGO MOZE JA TYLKO OTWORZYC BO ONA MA KLUCZ MILOASCI.A WY GO ZARAZ NAZYWACIE DEBILEM,BO WY SAMI W TO NIE WIERZYCIE I MOZE SAMI JESTESCIE DEBILAMI.JA MU WIERZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Razz Razz Razz
Powrót do góry
sem18
Gość

PostWysłany: Wto 12:34, 15 Lip 2008    Temat postu:

Co do "małego kraju w środku Europy", to Polski napewno nie można nazwać "małą", a do tego opisu pasuje bardziej Austria, lub Czechy.
Powrót do góry
Marcelina
Gość

PostWysłany: Wto 13:43, 15 Lip 2008    Temat postu:

Różne są przepowiednie ale dlaczego od razu macie takie dziwne nastawienie
i radze nie za dosłownie niterpretowac przepowiednie
Powrót do góry
gosc
Gość

PostWysłany: Nie 14:16, 10 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedź

Ja powiem tylko jedno...coś w tym jest...wierzę, że to się stanie nie długo tzn...przeżyje to nasze pokolenie...wszystko do tego nawiązuje...początek nowego wieku ..wieku XXI .....i wierze tez ze coś jest w tym 2012...uwierzyłem też, że Polska będzie "ułaskawiona" ... oczywiście nie będzie tak, że od granicy do granicy nic sie nie stanie na pewno ucierpimy tak jak cały swiat...ale mimo wsyzstko iles tam Polakow przezyje....najbardziej ciekawi mnie ta Atlantyda i piramida...czytając te przypowiednie zrozumiałem(tak mi jakoś wyszło
), że ludzkość odkryję tą wiedzę i właśnie dlatego/wtedy zaczną sie wojny...myślę, że duży udział w tym będzie mieć Rosja i Chiny/Japonia...Akurat teraz(dwa dni temu) Rosja zaatakowała Gruzję i po co to im...na tym ucierpi cała ludzkość...będzie wojna i kataklizmy...wraz z wojną i kataklizmami wszystko się skończy i zmieni na lepsze od nowa...(tak zrozumiałem te wszystkie przypowiednie i proroctwa)....

Wierzę też, że w tym wszystkim ma udział duchowność ....Bóg, niebo itd...
Jeśli coś już się stanie nie winmy za to Boga.....na pewno on nie stworzy tych wszystkich kataklizmów ani wojny....i też tego nie zatrzyma...Bądźmy szczerzy jeżeli zaczną się kataklizmy(zmiana klimatu) to tylko i wyłącznie przez ludzi.....jeżeli zacznie się wojna to tym bardziej przez ludzi......jednego czego się boję to to że mogą zostać użyte gazy...bomba nuklearna itp...w jednej przypowiedni jest powiedziane ze na Eurpe zostanie rzucony gaz...Ameryka bedzie zalana w Europie przezyja szczesciarze....a w tym będzie ktoś kto będzie kimś Wielkim i takim, który odbuduję świat na lepsze....myślę, żę będzie to Polak...i sama Polska będzie miała w tym duży udział.

Gdzies tez czytalem ze Polska moze ucierpiec tylko na wybrzezasz Baltyku no i przez te gazy.....ale mimo wszystko nie bedzie jeszcze konca swiata.(tak mi sie wydaje)

Sczerze mowiac zawsze bylem niedowiarkiem ale teraz uwierzyle,
Powrót do góry
STUKPUK
Gość

PostWysłany: Nie 22:05, 17 Sie 2008    Temat postu:

walnij się młotkiem
Powrót do góry
Pan Zygmunt
Gość

PostWysłany: Nie 22:46, 17 Sie 2008    Temat postu:

Gość K12G napisał:
Powiem tak: Dlaczego Polska?
Własnie w Polsce urodził się i żyje obecnie Mesjasz-Król Graala-Pan Zastępów.
A jeżeli chodzi o bramę to jest to brama wiedzy do ,której "klucz" ma tylko owy Mesjasz Polak z Rodu Dawidowego.


Ślusarz nareszcie!!! Nareszcie ktoś konkretny jest mesjasz z kluczami, czy one otwierają pasy cnoty dziewic orleańskich? A może on dorabia klucze do tych zamków od psa cnoty... poproszę jeden kluczyk ile kosztuje dorobienie takiego i czy można zamówić pas cnoty na tyłeczek w gruszkę dla mojej dziewczyny, to by mi dało trochę odetchnąć, ostatnio przechodziła wściekliznę macicy, lekarz zalecił wstrzemięźliwość ale nie miałem sumienia odmówić. Mesjaszu z kluczykami jak z zamówieniem sprzętu? Przelewem czy za pobraniem pocztowym? No i oczywiście czy kluczyk jest wliczony w cenę pasa cnoty. W razie czego to kupię sam kluczyk pas cnoty wezmę od babci, zamek wyślę pocztą żeby można było dorobić kluczyk.
Powrót do góry
Anna
Gość

PostWysłany: Śro 0:01, 31 Gru 2008    Temat postu: Hmm...

Słuchajcie, uważam, że nie ma co spekulowac do tego co będzie i te wszystkie przepowiednie co do zalanai itd to malo prawdopodobne. Wydaję mi się,ze ludzie wykończa sie sami:) Już się wojny zaczely na maksa. Wydaje mi sie ze Bóg nei będzie się w to meiszal, najwieksa kara dla ludzkosci bedzie to jak sami sie wszyscy pozabijaja:)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apokalipsa Strona Główna » Przepowiednie dotyczące Polski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
  ::  
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group   ::   template subEarth by Kisioł. Programosy   ::  
Regulamin