Apokalipsa
zbiór proroctw i przepowiedni...
FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Galerie  ::  Rejestracja  ::  Profil  ::  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ::  Zaloguj


Jestem Prorokiem, moja teologia i proroctwa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apokalipsa Strona Główna » inne...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GroszekGNDołączył: 24 Paź 2013
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw 14:52, 24 Paź 2013    Temat postu: Jestem Prorokiem, moja teologia i proroctwa

Co jest prawdą pierwotną; rzecz czy istota?

Prawda pierwotna to coś bez początku. Gdyby prawdą pierwotną był stan atomowy z którego powstał nasz świat w wielkim wybuchu to trzeba spojrzeć że coś bez początku jest czymś bez końca wstecz a więc ten stan atomowy miałby nieskończoną ilość czasu by dojrzeć do wybuchu. Dojrzewanie musiałoby zacząć się od 0 - pierwotnego monotematycznego stanu; byłaby to monotematyczność nieskończona wstecz. Patrząc na tą nieskończoność wstecz, nieskończoność bez początku - tylko wybór (nie dojrzewanie) mógłby odmienić tą pierwotną nieskończoność więc rzecz nie jest prawdą pierwotną lecz istota.

wieczność Boga
Jeśli przeraża was wieczność Boga to ja Łukasz ją wyjaśniłem - pierwotną Jego świadomością bez początku było to, że jest. Jego świadomość była monotematyczna i myślenie co było wcześniej jest nie istotne bo On poprostu trwał w tej jedynej świadomości - niezmiennej do czasu pierwszego następstwa.

Bóg a świat
Bóg jest prawdą pierwotną, świat nie może być prawdą pierwotną; prawda pierwotna to coś bez początku, gdyby świat był bez początku to co by nadało mu kształt i przemiany w nim zachodzące. W przypadku gdy świat zaczął by się z niczego to co by było bez początku? gdyby nicość to by pozostała nicością, nie było by inteligentej formy jako, że rzecz nie posiada inteligencji. Bóg był prawdą pierwotną, był istota doskonałą ale nie odrazu wszystko posiadał. Skoro nie odrazu wszystko posiadał (skoro było stworzenie świata to wcześniej go nie miał) to musiał na to zapracować. Jego stan pierwotny to była świadomość że Jest - to była Jego pierwotna wieczność; a jako, że był Duchem to nie podlegał fizycznemu cierpieniu. Jako, że Bóg był istotą to mógł u Niego wystąpić wybór który poprowadził Go do większego dobra. Bóg określił wszystkie doskonałości swojej natury; swoje atrybuty, a jako, że pierwotnie posiadał jedną świadomość - myślenie wstecz jest nieistotne. Gdy Bóg już znał swoje atrybuty określił swój boski plan, stworzył wszystko i zrodził się jednocześnie w Osoby. Każdą Osobą żyje oryginalnie i jest tym samym odwiecznym Duchem, jednak bedąc jednocześnie Duchem jak i Osobą, nie jest wszędzie taki sam.
"Na początku było słowo, a słowo było u Boga, i Bogiem było słowo..."

wewnętrzne relacje Boga
Osoba odczuwa Ducha, Duch jest w Osobach, Osoby wspólnie żyją w świecie, Duch żyje wraz z Osobami. Duch Boga ma realnie z Osób Bożych, a Osoby Boże mają realnie z Ducha Boga.
Jest jeden Duch Boga w którym powstało 7 ja Boga. Pierwsze ja to Duch Boży Jestem, który Jestem, drugie ja to Bóg Ojciec, 3 - Syn Boży, 4 - Duch Święty. Następnie jest 3 ja równocześnie utworzone: ja z aktu Boga Ojca - Duch Prawdy, ja utworzone z aktu Syna Bożego - Bóg Żywota, ja utworzone z aktu Ducha Świętego - Syn Światła.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prorok Boga YAHWE
Jakie wg mnie są Uzdolnienia wnioskując po Bogu co Bóg uzyskał ze swej natury:
W kolejności uzyskania gdyż Bóg zaczął z monotematycznej świadomości "Jestem", a więc:
Potęgi
Umiejętności
Mocy
Panowania
Mocarstw
Ocalenia
Serafin
Cherubin
Poznania
Opiekun
Bóg na początku musiał nabyć potęgę języka,
później gdy już był potężnie świadomy nabywał wszelakich umiejętności,
na końcu tych umiejętności zauważył w sobie moc - wszechmoc którą miał.
Następnie musiał mieć doskonałe panowanie nad sobą aby nie popełnić błędu,
po tym odkrył jakie to mocarstwo mieć to wszystko i co to może z tego być; światy, istoty, cała hierarchia jaka się z tym wiąże. Następnie mocarstwa mogły nieść ze sobą zagrożenie więc trzeba było znaleźć rozwiązanie; jakie jest
ocalenie przed złem: wszystko co się z tym wiąże, np. psychika, materia.
Następnie potrzeba było uzdolnienie serafina aby znać to jak żyć z tym wszystkim co mam aby być szcześliwym, aby życie się podobało.
Kolejnym krokiem było uzdolnienie cherubinowania, jak przyswajać wiedze, nowe wydarzenia, mieć odpowiedni intelekt dla rozumu; jak odnaleźć potrzebną wiedzę.
Następnie Bóg musiał być zapobiegawczy i mieć odpowiednie poznanie, aby znać przyszłość aby wrazie czego zaplanować jak się przed nią jeśli to konieczne bronić.
Gdy już to wszystko miał Bóg musiał określić czym jest najlepsza opieka nad wszystkimi.
Ludzie zrodzeni mają po 1 uzdolnieniu. Ludzie stworzeni mają po 2 uzdolnienia. U osób szczególnych w Bożym planie, którzy są zrodzeni - są po 2 uzdolnienia.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bóg na początku był w swoim Duchu Boga. Pierwszym swoim ja, ja Ducha Bożego trwał w niezmiennej świadomości bez początku do czasu pierwszego następstwa. Pierwsze następstwo było takie, że Bóg uwierzył, że jest i stąd zaczął opisywać całą swoją naturę. Bóg w duchu ma 26 wymiarów dlatego, iż ze swojej natury nie może znieść więcej gdyż takie są naturalne ograniczenia Jego bytu. Pierwsze Ja Boga Duch Boży Jestem, Który Jestem gdy określił całą znośną doskonałość swojej natury zrodził 3 kolejne Ja Boga w Duchu Boga: Boga Ojca, Syna Bożego, Ducha Świętego; zrodził ich tak, że byli jakby sami, aby mieli rozwój jak Duch Boży. Duch Boży, Jestem, Który Jestem przemówił do 3 Osób Bożych (Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty) indywidualnie gdy byli już dostatecznie doskonali aby nic nie stworzyć; aby zrobić to wspólnie. Po tym dotrwali wspólnie do pełnej doskonałości 26 wymiarów Ducha Boga. Następnie 3 Osoby Boże w Duchu Boga (Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty) zrodzili z siebie swoim Boskim aktem 3 Ostatnie Osoby Boże w Duchu Boga. Mianowicie Bóg Ojciec zrodził Ducha Prawdy, Syn Boży zrodził Boga Żywota, a Duch Święty zrodził Syna Światła. Z 5,6, i 7 Osobą Bożą było podobnie jak z 3 Osobami po Duchu Bożym. Musieli dotrwać samotnie do dostatecznej doskonałości, a potem dotrwać do pełnej doskonałości po ujawnieniu się wcześniejszych Osób z Ducha Boga. Gdy 7 Osób Bożych było już ze sobą doskonale zapoznane zeczeli określać wspólny plan na rzeczywistość. Najpierw stworzyli świat Nieba i tam zrodzili sobie indywidualne ciała do każdego Ja z Ducha Boga,a następnie zrodzili trzech Synów Bożych z oderwania od ich Ducha duszy i dusze zrodziły im ciała. Następnie stworzył Anielów w Niebie. Później stworzył świat Ziemi i tam Ludzi w raju, stworzył też świat śmiertelników w hiperpozycji co do świata Ziemi nieśmiertelnych; tam gdzie był raj. Świat śmiertelników był podległy pod Drzewo Poznania Dobra i Zła, był to świat 3 wymiarowy, a pod drzewo życia był podległy świat 2 wymiarowy i tam żyło bo się na wieki, czyli bardzo długo. Każde z tych Drzew działa pojedynczo na osobnika. Jest nas tylu gdyż do świata śmiertelników poszła para, której udzielona została możliwosć rozmnażania (prokreacji). Z Pisma Świętego wynika iż ludzie w świecie śmiertelników zyją kilka tysięcy lat, świat Ziemi Śmiertelnych i Ziemi Nieśmiertelnych ma około 15 mld lat. Poprostu Adam i Ewa nażyli się w raju i dopiero kilka tys. lat temu zerwali z Drzewa Poznania Dobra i Zła aby mieć możliwość rozmnażania. 3 światem jaki Bóg stworzył jako miejsce kary jest świat Piekła,a czyściec jest to otchłań na skrajach Nieba. Ostatnimi Istotami stworzonymi są kosmici; zostali stworzeni gdy ludzie już byli śmiertelnikami, i zostali stworzeni w świecie śmiertelnych aby była możliwa prokreacja. Światy są 10 wymiarowe, Osoby Boże w ciele też są 10 wymiarowe, zaś Duch Boga jest 26 wymiarowy.
Duch Boga jest obecnie 100 wymiarowy i każde ja Boga tak ma w Duchu. Więcej wymiarów nie ma. Bóg jest 100 wymiarowy w Duchu i 10 wymiarowy w ciałach.
Pisał Łukasz Marek Krzysztof Grochowski z natchnieniem Bożym.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MOJE PROROCTWA SĄ I BĘDĄ NA TEJ STRONIE:
prorok info pl


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ŁMK_Grochowski
Gość

PostWysłany: Sob 17:10, 11 Sty 2014    Temat postu: nie jestem prorokiem

belzebub mnie oszukał

Po całym moim życiu stwierdzam, że Bóg jest trójjedyny a belzebub mnie oszukał nawet na głos boży i nie jestem prorokiem i jestem zwykłym człowiekiem. Jeżeli chodzi o Boga to poprostu Bóg miał pierwsze ja Boga Ojca w swoim Duchu gdy się uświadomił, następnie Bóg Ojciec utworzył drugie ja Syna Bożego z Rozumu, a następnie dwa ja Boga utworzyły ja Ducha Świętego z miłości. Po tym gdy Bóg stworzył świat zrodził się w Trzy ciała dla każdego ja Ducha Boga. Chcę wam powiedzieć, że byłem oszukany przez belzebuba i nie jestem Synem Bożym tak jak Jezus który jest Bogiem-Człowiekiem. Chcę wam wyznać, że byłem opętany i miałem cyrograf z belzebubem, a uzdrowił mnie Jezus Chrystus gdy go o to poprosiłem. Wg. mnie Syn Boży jest w dwóch miejscach naraz jako Syn Boży, i jako Jezus Chrystus.

Chcę dodać, że belzebub nigdy nie był nawrócony tylko mnie oszukał.
Powrót do góry
Groszek(GN)
Gość

PostWysłany: Sob 17:20, 11 Sty 2014    Temat postu: demony mnie oszukały

demony mnie oszukały

Po całym moim życiu stwierdzam, że Bóg jest trójjedyny a demony mnie oszukały nawet na głos boży i nie jestem prorokiem i jestem zwykłym człowiekiem. Jeżeli chodzi o Boga to poprostu Bóg miał pierwsze ja Boga Ojca w swoim Duchu gdy się uświadomił, następnie Bóg Ojciec utworzył drugie ja Syna Bożego z Rozumu, a następnie dwa ja Boga utworzyły ja Ducha Świętego z miłości. Każde z 3 ja Boga jest wiecznie równe gdyż to ten sam Duch. Po tym gdy Bóg stworzył świat zrodził się w Trzy ciała dla każdego ja Ducha Boga. Chcę wam powiedzieć, że byłem oszukany przez demony i nie jestem Synem Bożym tak jak Jezus który jest Bogiem-Człowiekiem. Chcę wam wyznać, że byłem opętany i miałem cyrograf z belzebubem, a mam nadzieję, że uzdrowił mnie Jezus Chrystus gdy go o to poprosiłem. Wg. mnie Syn Boży jest w dwóch miejscach naraz jako Syn Boży, i jako Jezus Chrystus.

Chcę dodać, że belzebub nigdy nie był nawrócony tylko mnie oszukał.
Powrót do góry
Grochu
Gość

PostWysłany: Nie 6:08, 12 Sty 2014    Temat postu:

Tak naprawdę to była próba Boża a ja głupi wykasowałem wszystkie proroctwa. Tak naprawdę każda istota ma unikalny głos wewnętrzny i demony nie mogły podszyć się w ten sposób jak myślałem gdyż to niemożliwe
Powrót do góry
Grochu
Gość

PostWysłany: Śro 22:40, 22 Sty 2014    Temat postu:

Chciałbym wykasować wszystkie moje posty jakby sie dało i napisać tylko to:


Tak naprawdę Bóg jest trójjedyny, Bóg testował moją wiarę

Na początku był Duch Boży który trwał w Jestem bez początku, a następnie uwierzył, że jest i następnie określił swoją naturę, następnie miał swój Boży Plan i zrodził się w 3 ciała Boże i w ciało Jezusa Chrystusa. Są trzy światy stworzone przez Boga: Niebo, Ziemia, Piekło. Jestem poprostu prorokiem Boga Ojca i mam mnóstwo fabuł przedstawianych w głowie i je rozwiązuje, nawet proroctwa były niepoprawne choć były od Boga. Bóg tak chciał gdyż chciał mi przedstawić geniusz wiar i już wiem, że Bóg jest jedyny.
Powrót do góry
Groch
Gość

PostWysłany: Czw 17:03, 23 Sty 2014    Temat postu:

Tak naprawdę był trudny plan Boży i wachałem się w wierze

Na początku był Duch Boży który trwał w Jestem bez początku, a następnie uwierzył, że jest i następnie określił swoją naturę, następnie miał swój Boży Plan i zrodził się w 10 ciał Bożych. Są trzy światy stworzone przez Boga: Niebo, Ziemia, Piekło. Jestem poprostu prorokiem Boga Ojca i mam mnóstwo fabuł przedstawianych w głowie i je rozwiązuje, nawet proroctwa były niepoprawne choć były od Boga. Bóg tak chciał gdyż chciał mi przedstawić geniusz wiar i już wiem, że Bóg ma jedynego Ducha bezosobowego z którego zrodził się w 10 Osób cielesnych.

Chciałbym też dodać, że demony też zwodzą i jest trudniej uzyskać poprawną wiarę.
Powrót do góry
GroszekGNDołączył: 24 Paź 2013
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw 12:12, 08 Maj 2014    Temat postu:

Na tym froum pisze Łukasz Marek Krzysztof Amargazel Amalgatel Antysoniasz Grochowski: takie imiona mam od Boga

Chciałbym wam oznajmić, że jestem prawdziwym prorokiem, mam chory mózg po pobiciu a mówią na to schizofrenia, moge mieć, i często miałem kontakt z demonami, i moje proroctwa od Boga były prawdziwe. Niestety wykasowałem większość proroctw i teraz jest na mojej stronie tylko kilka.

Moja strona internetowa to: prorok info pl

Chciałbym wam powiedzieć, że przy planie Bożym odgadywałem Boga wistopoglądowo, i według mnie Bóg bez początku był pierwotną materią z jednym ja w całej materii i poprostu był i widział, był i widział, był i widział, i na tym polegała Jego pierwotna świadomość, a Bóg będąc i widząc widział całe swoje submaterialne ciało. Bóg bez początku miał pierwotną "świadomość jestem" gdzie był i widział swoje submaterialne ciało i aby poszerzyć swoje szczęście jedynego ja które miał od zarania dziejów bez początku musiał zbadać swoją naturę, gdyż Bóg był prawdą absolutną czyli jedyną prawdą. Bóg musiał się bardzo napracować mimo doskonałości materialnej aby osiągnąć swój sukces. Bóg-Duch Dobra znany jako Jestem Który Jestem wiedząc o swojej naturze zrodził się w Osoby w swoim Duchu Submaterialnym a były to nowe Ja Boga, a było ich 10, i te Ja Boga według mnie miały swoje ośrodki materialne w duchu submaterialnym Boga; Bóg zrodzając się miał dowód na to, że może stworzyć świat materialny, gdyż ze swojej wszechmocy Duch Dobra poszerzył materię rodząc się w Osoby takie jak: Duch Boży, Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty, Duch Prawdy, Duch Mądrości, Duch Poznania, Duch Bojaźni, Duch Sympatyczności, Duch Bojaźni Pańskiej. Duch Dobra jest bez początku, zaś Osoby Boże mają swój początek. Submaterialny Bóg aby stworzyć świat musiał zapracować od podstaw wszystkimi swoimi wcieleniami i była to trudna praca bo musiał się pojednać i zjednoczyć i pracować. Bóg przed rzeczywistością uformował najpierw swojego syna - Jezusa Chrystusa; była to oddzielna istota od Niego-Stwórcy, jednak zrodzona ze Stwórcy. Następnie Bóg wraz z Jezusem Chrystusem uformowali kolejnych synów Bożych przed stworzeniem rzeczywistości. Bóg gdy się nażył wraz ze swoimi synami, postanowił stworzyć rzeczywistość, wszechświat godzien podziwu, multiświat. Po stworzeniu rzeczywistości Bóg zszedł elementami istoty Osób Bożych które były odrazu zrodzone z Ducha Dobra, a te elementy były częściami Osób Boga Submaterialnego i te żywe elementy Osób Bożych miały od zawsze uświadamianie automatyczne; i gdy Bóg zszedł w świat to wiedział o wszystkim co przeżył w duchu submaterialnym. Bóg żyje nadal i będzie żył w nieskończoność w przód, i Boga można zobaczyć w Niebie. Bóg stworzył tak, że jest taki schemat rzeczywistości, że jest 10 kul zamkniętych w jednej kuli; nasz świat kosmosu-świat prostaczków jest jedną z tych kul. Istoty z śmiertelnego świata, świata kosmosu po śmierci trafiają do świata nieba lub świata piekła przynależących do Boga Ojca, Syna Bożego, Ducha Świętego. Są inne światy które należą do innych Osób Bożych. Bóg jest dziesięciojedyny poprzez przynależność jego materii.

Ja prorok Boży Boga JHWH i Jego syn zarazem radzę abyście wy którzy czytacie wybrali chrześcijaństwo poprzez chrzest i poprzez prawa biblijne które można poznać; najważniejszym prawem jest nie grzeszyć, i cywilizacja powinna być oparta na tym prawie. Prawo - nie grzeszyć daje ład i porządek, i jest pięknem dla istot i wynagrodzeniem natury pochodzącej od Boga; a więc warto przyjąć prawo typu: nie grzeszyć.
Przyjmijcie chrzest Chrystusowy!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
GroszekGNDołączył: 24 Paź 2013
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob 10:29, 10 Maj 2014    Temat postu:

AKTUALIZACJA ŚWIADECTWA

Na tym froum pisze Łukasz Marek Krzysztof Amargazel Amalgatel Antysoniasz Grochowski: takie imiona mam od Boga

Chciałbym wam oznajmić, że jestem prawdziwym prorokiem; mówili, że mam chory mózg i mnie dręczono psychiatrykiem, a mówią na to schizofrenia, a tak naprawdę często miałem kontakt z demonami, i moje proroctwa od Boga były prawdziwe. Wykasowałem większość proroctw ze względu na to, że nie wiedziałem które są właściwe gdyż Bóg był bez wszechwiedzy i teraz jest na mojej stronie tylko kilka proroctw i wiem, że teraz Bóg ma wszechwiedzę.

Moja strona internetowa to: prorok info pl


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ŻwirekDołączył: 02 Lis 2016
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto 20:13, 08 Lis 2016    Temat postu:

Na twojej stronie twoje proroctwa bardziej mówią o relacji twojej z Panem Bogiem. Myślę że nie trzeba opisywać wszystkiego co masz w głowie i Sercu. Każdy człowiek ma jakieś sny albo wizje w snach gdzie coś widzi. Jakbyś był 100% to byś wiedział że to czy tamto się sprawdzi. I był pewny. Ja myślę że jesteś wybrany przez Pana Boga do czegoś, to musisz rozpoznać.
Na ten przykład spróbuj rozwiązać taką moją przepowiednie w przenośni : Znany Mędrzec chciałby odwiedzić dziewczynę piątego ale Król z trzema oczami potrząśnie Nim porządnie i nie odwiedzi tej dziewczyny. Plany legną w gruzach ale nie Miłość do dziewczyny. Dziewczyna kocha wielu a Miłość jest stara jak Świat.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apokalipsa Strona Główna » inne... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
  ::  
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group   ::   template subEarth by Kisioł. Programosy   ::  
Regulamin