Apokalipsa
zbiór proroctw i przepowiedni...
FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Galerie  ::  Rejestracja  ::  Profil  ::  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ::  Zaloguj


Tajemnice roku 2012
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apokalipsa Strona Główna » 2012r
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Axel
Administrator
Administrator


Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 63
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 23:01, 02 Mar 2007    Temat postu: Tajemnice roku 2012

Tajemnice roku 2012

>Przebiegunowanie Ziemi

Na pewno zauważyliście, jak często mówi się teraz o zbliżającym się przebiegunowaniu Ziemi, które ma rzekomo nastąpić w roku 2012.

>"Proroctwa Oriona na rok 2012"

Na samym początku tej historii jest dwóch sympatycznych pasjonatów- Patrick Geryl i Gino Ratinckx. To oni wspólnie zgromadzili materiały, które zebrały się na książkę "Proroctwa Oriona na rok 2012". Książka jest godna uwagi co najmniej z jednego powodu. Nie ma bowiem wątpliwości, że w 2012 roku kończy się Kalendarz Majów. Teoria cyklicznego przebiegunowania Ziemi niepokojąco pasuje do religijnych opisów potopu, a nawet cyklicznych "potopów", o których też jest sporo w starożytnych pismach.

>Fragment książki

W mojej książce, The Orion Prophecy (proroctwa Oriona), doszedłem do szokującego wniosku, że ziemia zostanie narażona na olbrzymią katastronfę. Powód: pole magnetyczne ziemi w jednej chwili zmieni kierunek, co będzie katastroficzne dla ludzkości. Olbrzymie trzęsienia ziemi zrównają z ziemią wszystkie budynki, a kontynenty przesuną się o tysiące kilometrów, zaś niszcząca wszystko fala przypływu zostawi za sobą miliardy martwych ludzi. W mojej książce ujawniam potwierdzone naukowo tysiącletnie kody Majów i Starożytnych Egipcjan, które to nawiązują do wielkiej katastrofy.

>Słońce

Przykładowo Kodeks Drezdeński Majów zawiera tajemnice cyklicznego procesu plam na słońcu. Wnioski, które następują są nawet bardziej szokujące. W pewnym momencie, gdy magnetyzm słońca dotrze do decydującego punktu powierzchnia słońca będzie narażona na olbrzymie nawałnice. Kolosalne siły elektromagnetyczne zostaną wówczas uwolnione- o nieznanej mocy- z wnętrza słońca. Gigantyczny żar słoneczny wyśle potężną falę cząstek elementarnych w stronę ziemi.

>Co się stanie

Cząstki elementarne, które się wydobywają, przenikną do atmosfery ziemskiej i będą miały niszczący wpływ na sferę Van Allen. Z powodu ciągłego prądu magnetycznego, pole magnetyczne ziemi zostanie przeciążone. Tryliony cząstek elementarnych dotrą do biegunów. Nieznane siły elektryczne zostaną wytworzone, koszmar dla wszystkich. Kiedy bieguny zostaną wypełnione zorzami ze spadających cząstek, stanie się nieuniknione: wewnętrzne pole magnetyczne ziemi zostanie przeciążone i zniszczone. Olbrzymie krótkie spięcie z super śmiercionośnymi efektami. Cała atmosfera planety bez ochrony magnetycznej zostanie zbombardowana przez spadające cząstki. Cząstki magnetyczne przenikną na ziemię ze wszystkich stron i wytworzą intensywne promieniowanie jaskrawości i radioaktywności. Żar, obfity żar- tak będzie można opisać całe niebo. Lub jak mówi Pismo Święte: "światło świata jest na świecie teraz". I będzie to preludium kataklizmu.

>Przeciwny kierunek obrotu

Żelazny rdzeń ziemi jest magnetyczny. Z powodu przesuwającego się rdzenia magnetycznego ziemia zacznie się obracać w przeciwnym kierunku. Dlatego też zewnętrzna skorupa ziemi opadnie. Pojawią się gigantyczne trzęsienia ziemi. W skrócie, najstraszniejszy koszmar nie może być na tyle przerażający by opisać zniszczenia świata.

>Atlantyda, a koniec świata

Mieszkańcy Atlantydy i ich potomkowie Majowie i Starożytni Egipcjanie znali teorię dotyczącą pól magnetycznych słońca, o których nie wiedzą nawet i współcześni astronomowie. Zgodnie z tą teorią mogli przewiedzieć ogólnoświatową powódź w 9792 roku przed Chrystusem i tą nadchodzącą w roku 2012.Bibliografia: [link widoczny dla zalogowanych]

KONIEC ŚWIATA

>Koniec Świata w Ewangelii

Już w Nowym Testamencie możemy przeczytać o nieuchronnie zbliżającym się końcu świata. Jest to budząca grozę wizja:

"Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych, uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jescze nie koniec. Powstanie powiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści (...) Zaraz też po ucisku owych dniq Słońce się zaćmi i Księżyc nie da swego blasku, gwiazdy zaczną padać z nieba i moce nieba zostaną wstrząśnięte". (Mt 24,6-Cool

>Wierzenie Żydów

W kulturze żydowskiej przewiduje się, że koniec świata nastąpi po okresie sześciu tysięcy lat, a dokładnie dwa tysiące lat po przyjściu Mesjasza. Jego przyjście mają poprzedzić wielkie klęski żywiołowe.

>Biblia

Święy Jan w swojej Apokalipsie opisał wydarzenia poprzedzające koniec świata (straszny kataklizm).

"I ujrzałem niebo nowe i ziemię nową, bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły i morza już nie ma". (Apokalipsa św. Jana 21,1)

Wierzy się również, iż skoro Bóg tworzył świat przez 6 dni, a "jeden dzień u Pana jest jak tysiąc lat" (Apostoł Piotr), to po sześciu tysięcy lat nastąpi koniec świata.

>Osoba Antychrysta

W wielu przepowidniach ważnym wydarzeniem poprzedzającym koniec świata jest nadejście na ziemię Antychrysta.

>Ksiądz Roman Rogowski

Przekazał on Polakom taką przepowiednię:

"Widzę Wszechświat w jego prostocie. Sięgam myślą do końca bytu. Ten, który jest wszystkim, udziela mi światła. Widzę więc moje Chiny, widzę świat. Na świecie tylko dwa narody- chiński i polski. Narody niewierne wyginą. Narody, które prześladują wyznawców Buddy i Chrystusa, zginą tak, że nie pozostanie po nich nawet garść prochu. Bądźcie pozdrowieni, trwajcie w pokoju".

>Elżbieta Canori- Mora

Elżbieta Canoori- Mora, mistyczka miała niezwykle interesującą wizję:

"Pokazano mi świat. Widziałam, że jest ogarnięty rozruchami, chaosem i niesprawiedliwością. Siedem grzechów głównych obnoszonych było wszędzie triumfalnie i wszędzie panowały krzywda, zdrada i rozpusta".

>Siostra Faustyna

W lutym 1931 roku siostra Faustyna odnotowała w swoim "Dzienniku" wizję końca świata, jaką przekazał jej Chrystus:

"Napisz to, że nim przyjdę jego Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki: zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak Krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym".

Bibliografia: Wielka Księga Przepowiedni

zrodlo:http://bartek9011.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?37699


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ja
Gość

PostWysłany: Wto 16:56, 27 Kwi 2010    Temat postu: buhehe

Wybaczcie, ale to śmieszne co tu mówicie w sensie piszecie. jeśli ma być koniec świata to lepiej się po prostu z tym pogodzić. Ile już razy miał być??? A ja ciągle żyje. Czy mi się tylko wydaje, bo wszystko to MATRIX tudzież MEATRIX!!!!
Powrót do góry
effka
Gość

PostWysłany: Sob 23:51, 08 Maj 2010    Temat postu:

● Czy powinnam się obawiać razem z rodziną 21 grudnia 2012 roku?
● Czy widziała Pani film 2012 dotyczący końca świata przepowiedzianego przez Majów? Jeśli tak, to co Pani myśli o tej produkcji?

”Ziemia leży w bardzo spokojnym zakątku galaktyki,
na prawdziwej galaktycznej wsi, gdzie naprawdę niewiele się dzieje.
Z kosmologicznego punktu widzenia, znajdujemy się na głębokiej Suwalszczyźnie”.


Koniec świata jest wymysłem białych i przekupionych przez nich szamanów. Kalendarz Majów nie mówi o końcu świata, lecz o domknięciu się Wielkiego Cyklu (Long Count) w dniu 21 grudnia 2012 i o rozpoczęciu się nowego cyklu w dniu 22 grudnia 2012. Natomiast zmiana świadomości stanie się zauważalna dopiero w 2013 r. Gdy ”przeżyjemy „grudzień”, trenerzy strachu stracą argumenty, ludzie zaczną myśleć, zaś sceptycy – dopuszczać Nowe.
Takie przesłanie niesie film, który zaprezentowaliśmy w Warszawie – zrobił ogromne wrażenie, kolejna kopalnia wiedzy bezpośrednio z Jukatanu. Film pokażemy w Gdyni i w Katowicach. Zapraszamy.

Powtarzam: U Majów czas NIGDY się nie kończy! Wszystkie wielkie cykle Majowie nazywali światami, Aztekowie zaś słońcami – koniec świata czy koniec słońca to dopełnienie się określonego cyklu. W dziale „Artykuły” wielokrotnie pisałam na temat roku 2012.


To artykul,w ktorym autorka,profesor,wieloletnia badaczka kalendarza Majow zamiescila w jednym z naukowych czasopism.Jesli ktos zainteresowany,moge podac wiecej zrodel!
Na pewno Majowie nie przewidzieli konca swiata.Zakonczyli rachube czasu na 2012 roku,bo wg nich zaczyna sie nowa epoka w dziejach ziemi Very Happy
Powrót do góry
Erik
Gość

PostWysłany: Sob 21:04, 23 Paź 2010    Temat postu:

Effko aleś sobie pseudonim wybrała, ale ja nie o tym. Nie wiem czy otworzysz tę stronę bo wygląda na zapomnianą, ale jeśli tak: Czy możesz powiedzieć mi o jaki film chodzi itp. Z innej strony jeśli nie przeraża ciebie duża ilość tekstu, to napisałem tutaj, to znaczy na stronach „2012” „ Prawidłowe odliczanie rok 2012” „Czy musi coś się stać w 2012r.?” i „Zabójcze fale z kosmosu- Wiązka z kosmosu” jestem ciekaw twych opinii, ale to nic zobowiązującego z pozdrowieniami .Erik.
Powrót do góry
Effka
Gość

PostWysłany: Pon 22:33, 25 Paź 2010    Temat postu:

Co z mym nickiem jest nie tak Rolling Eyes
Artykul w innym watku na pewno przeczytam Razz
Jesli chodzi o film,to jest to
film pt."Biala droga"
Film pozwala zagłębić się w świat Majów, ich niezwykłe kompleksy świątynne, systemy kalendarzowe i tajemnicze kryształowe czaszki. Podążając duchową ścieżką Majów, „Białą Drogą” rdzennych mieszkańców Ameryki, możemy uczestniczyć w ich ceremoniach i rytuałach, takich jak „Zjednoczenie Kondora i Orła” w Mayapan czy ceremonia przesilenia w Chichen Itza.
Inicjatorem pomysłu jest Elke von Linde. Film „Biała Droga”, reżyserowany razem z Michaelem Springerem, powstał z czystej potrzeby serca.
Ten film nie powstał na zlecenie żadnej wytwórni czy stacji telewizyjnej, lecz został nakręcony z własnej inicjatywy i środków. Rozpowszechniamy go na spotkaniach, jak również wysyłamy na zamówienie na nośnikach VHS i DVD
Po raz pierwszy na spotkanie szamanów, kapłanów i starszyzny szczepów z Ameryki Północnej i Południowej zostali zaproszeni ludzie innych kultur. I o tym niecodziennym wydarzeniu traktuje film „Biała Droga”. Odsłania on przekazy, proroctwa i mądrości kultur prekolumbijskich, które w przeciwieństwie do światopoglądu cywilizacji zachodniej, kształtowanego z pozycji własnego Ja, opierały się na wglądzie i zaufaniu do siebie samego i całego procesu Stworzenia. Stąd w języku Majów pozdrowienie brzmiało: In lak’ech, a lak’en, co znaczyło: Ja jestem w tobie, a ty jesteś we mnie.
Jestemzafascynowana kultura majanska! Opieram sie na nadaniach Kossnera i Kotwickiej .
Przeczytam to co napisales o Piatym Sloncu i ustosunkuje sie do tego.Teraz jednakze trudno mi wygospodarowac czas dla siebie.Postaram sie zrobic to w tym tygodniu.
Smile
Powrót do góry
Effka
Gość

PostWysłany: Pon 22:35, 25 Paź 2010    Temat postu:

eriku,mialo byc,ze opieram sie na wydaniach,a nie -nadaniach Confused sorry
Powrót do góry
Erik
Gość

PostWysłany: Wto 1:12, 26 Paź 2010    Temat postu:

Dzięki.
Jak można zapoznać się z tym filmem?
Powrót do góry
effka
Gość

PostWysłany: Wto 1:25, 26 Paź 2010    Temat postu:

Mozesz go zamowic.Przysle ci adres ,tylko musze poszperac Very Happy
Powrót do góry
effka
Gość

PostWysłany: Wto 1:30, 26 Paź 2010    Temat postu:

Podaj mi swoj adres mailowy,poniewaz wywala mnie po kazdym wpisaniu adresu ,ktory chcialam ci wkleic Sad Niby nie mozna Shocked
Powrót do góry
Erik
Gość

PostWysłany: Wto 1:50, 26 Paź 2010    Temat postu:

Też nie mogę wpisać mego adresu. Trzeba się zarejestrować, więc zajmie mi to jakiś czas (piszą, że około 24 godzin od zarejestrowania można takie coś przesłać, a na razie nie można się rejestrować, bo za dużo użytkowników)
Dzięki.
Powrót do góry
effka
Gość

PostWysłany: Wto 1:59, 26 Paź 2010    Temat postu:

DVD "BIAŁA DROGA
Wizje rdzennych ludów Ameryki

Dystrybutorem filmu w Polsce jest Biuro Podróży "DESTINO MEXICO".

DVD, 46 min., PAL
wersja polska, rosyjska, hiszpańska i francuska

Przekład: Hanna Kotwicka
Lektor: Beata Stawińska-Stadnyk

Sprzedaż:
Destino Mexico

Tel. (+48 22) 658 39 42

kosztuje 40zl
Smile
Powrót do góry
effka
Gość

PostWysłany: Wto 2:00, 26 Paź 2010    Temat postu:

Udalo mi sie choc numer tel wkleic. Surprised
Powrót do góry
Erik
Gość

PostWysłany: Wto 3:03, 26 Paź 2010    Temat postu:

Dzięki skontaktuje się. Erik
Powrót do góry
effkaDołączył: 26 Paź 2010
Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 17:39, 10 Lis 2010    Temat postu: effka

Hahahaha,mialam juz tu nie wchodzic ,ale cos znalazlam i chcialabym sie z Toba tym podzielic.

[link widoczny dla zalogowanych]


Co o tym sadzisz?Pozdrawiam ( glwnie chodzi mi o Jay'a Waidnera)


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez effka dnia Śro 17:41, 10 Lis 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Robert
Gość

PostWysłany: Śro 20:02, 10 Lis 2010    Temat postu:

Wow, Effka, swietne jest to, co przekazalas (mam na mysli ten film). Wiem, ze to dla kogos, kto z Toba pisze, ale skoro podalas namiary, to i ja skorzystalem.Czy wiesz cos wiecej ogolenie o tym wszystkimi o heliosferze na sloncu, no i kosmicznych sprawach zwiazanych z rokiem 2012?!
Pozdrawiam bardzo i czekam niecierpliwie na odpowiedz.Robert.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Apokalipsa Strona Główna » 2012r Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
  ::  
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group   ::   template subEarth by Kisioł. Programosy   ::  
Regulamin